Reklama

Reklama

Kto pojawi się w nowej edycji programu „Rolnik szuka żony”?

Nowy sezon programu „Rolnik szuka żony” wystartuje jesienią 2020 roku, jednak już teraz w sieci pojawił się zwiastun, który oficjalnie zostanie wyemitowany w telewizji w Wielkanoc. Sprawdźcie, kto pojawi się w programie!

"Rolnik szuka żony" to show, które zyskało ogromną sympatię telewidzów. Każda kolejna edycja show przynosi jej fanom coraz to nowe doświadczenia i świetną rozrywkę. Co więcej, uczestnicy mają szansę na znalezienie prawdziwej miłości, która przetrwa najtrudniejsze wyzwania. Do takich szczęśliwców należą między innymi Robert i Agnieszka, Grzegorz i Anna, Małgorzata i Paweł, czy Katarzyna i Dawid.

Reklama

Co przyniesie najnowszy sezon? Czy uczestnicy znajdą miłość i stworzą silne związki? Tego dowiemy się w wielkanocną niedzielę. Wtedy widzowie poznają wszystkich bohaterów, których marzeniem jest znalezienie drugiej połówki.

Po przedstawieniu się, poszukiwacze szczęścia będą czekać na listy od kandydatów lub kandydatek. Ci, którzy otrzymają ich najwięcej, pojawią się w kolejnej odsłonie programu.

Obejrzyjcie koniecznie zwiastun wielkanocnego odcinka zero programu "Rolnik szuka żony"!

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka | program telewizyjny

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje