Reklama

Reklama

Konkurs: Zacznij wiosnę z Domodi.pl

Konkurs już się zakończył.

Oto zwycięzcy: Dominika Olszewska, Ewa Wojno, Magdalena Zajączkowska, Alicja Szczęsna i  Agnieszka Wrońsk.

Reklama

Styl.pl wraz z największą internetową galerią handlową Domodi.pl zaprasza do wzięcia udziału w wiosennym konkursie. Spraw sobie prezent i wygraj bon na najmodniejsze ubrania tego sezonu.

Zasady konkursu

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: Która z marek dostępnych w domodi.pl jest Twoją ulubioną i dlaczego?

Odpowiedź wraz z danymi adresowymi prześlij na adres: konkursy@styl.pl

Konkurs trwa od 2 kwietnia do 15 kwietnia 2014 roku.

Nagrody

Na zwycięzców czeka 5 kuponów na zakupy o wartości 500 zł na produkty, oferowane za pośrednictwem serwisu Domodi.pl, z zastrzeżeniem, że z konkursu wyłączone są produkty następujących marek: La Redoute, Parfois, Mango, New Look, Dorothy Perkins, Tally Weil, Terranova, River Island, TopShop, Net-a-Porter.

Kupon należy wykorzystać do 30 czerwca 2014 roku.

Domodi.pl to największa internetowa galeria handlowa dedykowany kategorii Moda i Fashion. Współpracuje z największymi markami i sklepami, które udostępniają w niej ponad 350 000 swoich produktów. Domodi.pl to również portal skupiający blogerów modowych, stylistów i osoby interesujące się modą. Na stronie użytkownicy mogą znaleźć modowe inspiracje, gotowe stylizacje oraz za pomocą specjalnego narzędzia komponować własne zestawy i dzielić się swoimi pomysłami z innymi użytkownikami. Domodi.pl organizuje również eventy związane z modą i cykliczne konkursy na stylizacje. 

Regulamin konkursu

Masz pytanie? Napisz do nas: konkursy@styl.plDowiedz się więcej na temat: konkurs

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje