Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Konkurs "Ekstaza, Euforia"

Weź udział w naszym konkursie i wygraj książkę Sylvii Day "Ekstaza, euforia" oraz naszyjnik ze srebrną zawieszką i perłą naturalną słodkowodną w eleganckim pudełku.


Lista osób nagrodzonych

Reklama

Agnieszka z Nidzicy, Ewa z Wrocławia, Marta z Gdyni, Lidia z Będzina, Ewelina z Orłów, Karolina z Tarnobrzegu, Justyna z Sułoszowa, Katarzyna z Krakowa, Katarzyna z Białegostoku, Katarzyna z Kolbuszowej.

Zasady konkursu


Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: "Ekstaza, Euforia" to pikantna powieść o trzech wielkich namiętnościach: władzy, biznesie i zmysłowej przyjemności - która z tych namiętności ma największy wpływ na twoje życie i dlaczego?.

Odpowiedź wraz z danymi adresowymi: imię i nazwisko, adres e-mail i adres zamieszkania prześlij na: konkursy@styl.pl

Konkurs trwa od 2 do 16 października 2014 roku.

Nagrody

Nagrodami w konkursie są: książka Sylvii Day "Ekstaza, euforia" oraz naszyjnik ze srebrną zawieszką i perłą naturalną słodkowodną w eleganckim pudełku.

O książce

"Ekstaza, Euforia" to premierowa powieść Sylvii Day, autorki #1 na liście bestsellerów magazynu "New York Times". To pikantna powieść o trzech wielkich namiętnościach: władzy, biznesie i zmysłowej przyjemności. Pokusie przeczytania tej historii do końca nie można się oprzeć.

Nigdy nie łącz interesów i przyjemności. Nigdy nie wpuszczaj polityki do sypialni. Ja zrobiłam jedno i drugie. Stało się to wtedy, gdy Jackson Rutledge został moim kochankiem. Choć nie mogę powiedzieć, że mnie nie ostrzegano. Dwa lata później znowu go ujrzałam. Pojawił się w chwili, gdy po długiej, wytężonej pracy dopinałam ważną transakcję. Od kiedy odszedł ode mnie, szkoliłam się pod okiem Lei Yeung, jednej z najlepszych kobiet interesu w Nowym Jorku. I wiele się nauczyłam. Nie byłam już dziewczyną, którą kiedyś spotkał. Jacks natomiast wcale się nie zmienił. Ale teraz dobrze wiedziałam, co mi grozi. Znałam magnetyczną siłę jego dotyku. Poruszał się w zamkniętym, uprzywilejowanym kręgu, w królestwie pieniądza i seksu. Znałam już reguły jego gry. Morderczym światem biznesu rządzi żelazna zasada: nie spuszczaj z oka swych wrogów, a tym bardziej dawnych kochanków...

Przeczytaj regulamin konkursu


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje