Reklama

Reklama

Konkurs dla kreatywnych kobiet

"Pokonałam samą siebie, czyli opowieść o moich punktach zwrotnych" - pod tym tytułem kryje się wspólna akcja wydawcy charytatywnego kalendarza "Dziewczyny InPost 2018" i Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet. To konkurs, w którym mogą wziąć udział kobiety, zainteresowane rozwojem swoich kompetencji w zakresie storytellingu i autoprezentacji.

Charytatywny kalendarz "Dziewczyny InPost 2018" to zbiór 12 fotografii, prezentujących wybrane kobiety na co dzień pełniące różne role w firmie InPost. Ukazał się w listopadzie i jest dostępny w sprzedaży w księgarniach internetowych labotiga.pl, czytam.pl oraz na Allegro Charytatywni w cenie od 50 zł.

Reklama

Zjawiskowe zdjęcia, wykonane we wnętrzach futurystycznego obiektu Alvernia Studios, ilustrują wartości, jakie kobiety wnoszą do zespołów, w których pracują. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza "Dziewczyny InPost 2018" będzie przekazany na realizację programu "Pokonałam Samą Siebie".

- Wybór partnera naszej akcji nie jest przypadkowy. Zależało nam na tym, by wesprzeć panie w ich rozwoju. Ponieważ misją Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet jest propagowanie idei przedsiębiorczości wśród kobiet i wspieranie rozwoju firm prowadzonych przez kobiety nie dziwi, że zdecydowaliśmy się na partnerstwo właśnie z nimi - mówi Anna Wiertel, dyrektor marketingu Grupy Integer. - Tak powstał pomysł akcji "Pokonałam samą siebie, czyli opowieść o moich punktach zwrotnych".

Dla kobiet, które chcą się rozwijać

Do 15 grudnia można zgłosić się do udziału w konkursie organizowanym wspólnie przez firmę InPost i Fundację Przedsiębiorczości Kobiet. Akcja dedykowana jest kobietom, które są zainteresowane rozwojem w zakresie autoprezentacji i wystąpień publicznych. Na podstawie przesłanych zgłoszeń jury konkursowe wyłoni listę 15 finalistek, które następnie wezmą udział w bezpłatnych warsztatach ze storytellingu i autoprezentacji.

Warsztaty zakończone będą wystąpieniem uczestniczek, podczas którego zostanie wybrana laureatka konkursu. Zwyciężczyni otrzyma zaproszenie do udziału w sesji Be The Change - wydarzenia networkingowo-inspiracyjnego, organizowanego przez Fundację Przedsiębiorczości Kobiet. Be The Change to cykliczny i cieszący się dużym uznaniem i popularnością format wydarzeń Sieci Przedsiębiorczych Kobiet w stylu TEDex. Nagrodą będą także indywidualne sesje szkoleniowe z trenerem storytellingu.

Opowiedz mi swoją historię

- Wystąpienie na BTC to szczególne wyróżnienie i przywilej. W dotychczasowych sesjach wzięły udział kobiety sukcesu ze świata biznesu, nauki, kultury, a także przedstawicielki sceny startupowej - mówi Katarzyna Wierzbowska, prezes Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet. - Cieszymy się, że dzięki środkom przekazanym przez grupę Integer będziemy miały okazję wyjść z ideą zmiany do kolejnych pań, umożliwiając im zaistnienie na arenie szeroko rozumianej przedsiębiorczości.

Zgłoszenia do konkursu wysyłać można do 15 grudnia 2017 r. wypełniając formularz


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje