Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Komedia romantyczna dla starszego pokolenia

Hotel Marigold to ponoć najlepszy dom spokojnej starości w całych Indiach. Konkurencja dla brytyjskich ośrodków i miejsce, w którym warto spędzić jesień życia. Taką nadzieję ma siedmioro emerytów, którzy postanawiają odmienić swój los i jadą do Indii. Okazuje się, że tytułowy hotel jeszcze nie jest do końca gotowy na przyjęcie gości... Tak zaczyna się zabawna, romantyczna przygoda obfitująca w wiele niespodzianek.

Do Dżajpuru przyjeżdżają pogrążona w smutku Evelyn (Judi Dench), rozczarowany życiem sędzia Graham (Tom Wilkinson), skłócone małżeństwo Douglas i Jean (Bill Nighy i Penelope Wilton), szukający miłości Norman (Ronald Pickup) i Madge (Celia Imrie) oraz Muriel (Maggie Smith), która przyjechała zoperować biodro, po czym zamierza natychmiast wrócić do Anglii. Trafiają pod opiekę młodego, ale naiwnego właściciela hotelu czyli Sonny’ego Kapoora (Dev Patel), który odziedziczył piękną nieruchomość po ojcu i próbuje przerobić ją na ekskluzywny ośrodek. Niestety brakuje mu środków finansowych, ale nadrabia entuzjazmem.Nowoprzybyli goście odkrywają, że spektakularny hotel nie wygląda tak jak na zdjęciach. Brakuje wody, elektryczności, o luksusach nie wspominając. Początkowo nie potrafią się odnaleźć w obcym kraju i obcej kulturze. Czują się nieswojo, nie wiedzą co ich czeka. Z czasem zaprzyjaźniają się ze sobą i przeżywają coś niezwykłego.

Reklama

- To nietypowy film o starości, bo wielka przygoda sprawia, że bohaterowie stają się młodsi duchem. Stawiają czoło niezwykłym sytuacjom dzięki czemu odzyskują radość życia. Dają się porwać magii Indii. Na nowo odkrywają czym jest przyjaźń, zauroczenie. Chociaż są różnymi ludźmi, zżywają się ze sobą i uświadamiają sobie, że najważniejszy jest właśnie ten moment ich życia i ludzie, którzy są wokół nich - mówi reżyser John Madden.

Film "Hotel Marigol" w kinach od 15 czerwca 2012 roku. Styl.pl jest patronem filmu.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje