Przejdź na stronę główną Interia.pl

Klinika Stanika w Krakowie

Weź udział w konkursie i wygraj zaproszenie na warsztaty brafittingowe w Krakowie.


Reklama

Oto laureaci: WiolkaK, ziutka74, Patik 4, Niobe 5, edith111, Ewcia45, Lynette, IzaG, malvina, anach.

Zasady konkursu

Aby wziąć udział w konkursie odpowiedz na pytanie: Dlaczego chcesz wziąć udział w warsztatach brafittingowych? Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy zaproszeniami na warsztaty w Krakowie.

Odpowiedzi należy przesłać wiadomością wewnętrzną (jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się tutaj) do użytkownika o nazwie Konkursy. Dodatkowo należy podać swoje dane osobowe: imię i nazwisko, adres email, adres zamieszkania i telefon.

Konkurs trwa od 27 marca do 9 kwietnia 2012 roku.

Nagrody w konkursie

Nagrodami w konkursie są zaproszenia na warsztaty brafittingowe, które odbędą się 14 kwietnia o godz. 15.00 w Krakowie w sklepie Marcille, ul. Długa 11 a.

Salon bielizny Marcille mieszczący się w Krakowie przy ulicy długiej 11A od 3 lat zajmuje się brafittingiem, czyli sztuką prawidłowego doboru biustonosza. To tu brafitterki ubierają krakowskie biusty w piękne, i co najważniejsze prawidłowo dobrane biustonosze oraz pokazują kobietom, że bez względu na wielkość, kształt i stan ich piersi, zasługują na szczególną uwagę. W swojej ofercie sklep posiada bardzo szeroki zakres rozmiarów (obwody od 60 do 100 cm i miseczki od A do K), fasonów i kolorów bielizny, a także stroje kąpielowe.

Klinika Stanika

Klinika Stanika, to ogólnopolska akcja będąca kontynuacją polityki brafittingowej firmy So Chic, dystrybutora brytyjskich marek Panache na polskim rynku oferującego biustonosze od miseczki D do KK już od 60cm pod biustem.

Klinika Stanika, to zespoły profesjonalnych brafitterek, zwanych w projekcie Stanikowe Panie Doktor. Głównym celem akcji jest wyleczenie jak największej ilości Polek z symptomów źle dobranego rozmiaru biustonosza poprzez stanikową diagnozę oraz wypisanie recepty brafittingowej. Klinika Stanika pełni dyżur w różnych miastach Polski, by edukować Polki i wyleczyć je ze stanikowych bolączek i dolegliwości. Przyjdź na bezpłatną "operację brafittingową" i zdiagnozuj prawidłowy rozmiar swojego biustu!

Podczas każdej akcji do wygrania ekskluzywny biustonosz z marek Panache. Przy każdym zakupie 10% zniżki na produkty marek Panache.

Więcej informacji na stronie www.klinikastanika.pl.

Przeczytaj regulamin

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje