Przejdź na stronę główną Interia.pl

Klinika Stanika w Białymstoku

Konkurs już się zakończył.

Zapraszamy na kolejne warsztaty brafittingowe z cyklu Instytut Stylu – Klinika Stanika. Tym razem spotkamy się w Białymstoku.

Reklama

Zasady konkursu


Aby wziąć udział w konkursie odpowiedz na pytanie: Dlaczego chcesz wziąć udział w warsztatach brafittingowych?

Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy zaproszeniami na warsztaty w Białymstoku. Odpowiedzi należy przesłać wiadomością wewnętrzną (jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się tutaj) do użytkownika o nazwie Konkursy. Dodatkowo należy podać swoje dane osobowe: imię i nazwisko, adres email, adres zamieszkania i telefon.

 Konkurs trwa do 12 czerwca 2012

Nagrody w konkursie

Nagrodami w konkursie są zaproszenia na warsztaty brafittingowe, które odbędą się  w sobotę 16 czerwca o g. 16 w sklepie BraZone przy ul. Św. Rocha 5 lok. 29 w Białymstoku.

BraZone


Ile razy doświadczyłaś problemów z zakupem biustonosza odpowiedniego dla swojego biustu w rozmiarze D+? Ciąża, karmienie, wahania wagi, upływ czasu? To wszystko sprawia, że Twoje ciało się zmienia, biust rośnie lub maleje. Szukasz czegokolwiek, co spełniłoby Twe oczekiwania przynajmniej w odniesieniu do rozmiaru, bo na fason już dawno przestałaś zwracać uwagę. Już czas, żebyś przekonała się, że piękna bielizna w Twoim rozmiarze istnieje! Białostocki sklep BraZone to miejsce stworzone przez kobiety i dla kobiet. To miejsce, gdzie w miłej atmosferze, z dala od gwaru centrów handlowych, w spokoju, nastroju intymności, można wybrać najodpowiedniejszy dla siebie biustonosz w rozmiarze D+. Jeśli chcesz poprawić wygląd swojego biustu, swoje samopoczucie a w konsekwencji zadbać o zdrowie - koniecznie odwiedź BraZone.

W ofercie sklepu znajdziesz bieliznę i stroje kąpielowe renomowanych brytyjskich marek: Panache Superbra, Masquarade, Cleo, Panache Sport w rozmiarach od 60 cm w obwodzie i miseczkach od D aż do K, bieliznę modelującą, biustonosze dla mam karmiących oraz biustonosze sportowe. 


Klinika stanika

Klinika Stanika, to ogólnopolska akcja będąca kontynuacją polityki brafittingowej firmy So Chic, dystrybutora brytyjskich marek Panache na polskim rynku oferującego biustonosze od miseczki D do KK już od 60cm pod biustem. Klinika Stanika, to zespoły profesjonalnych brafitterek, zwanych w projekcie Stanikowe Panie Doktor. Głównym celem akcji jest wyleczenie jak największej ilości Polek z symptomów źle dobranego rozmiaru biustonosza poprzez stanikową diagnozę oraz wypisanie recepty brafittingowej. Klinika Stanika pełni dyżur w różnych miastach Polski, by edukować Polki i wyleczyć je ze stanikowych bolączek i dolegliwości. Przyjdź na bezpłatną "operację brafittingową" i zdiagnozuj prawidłowy rozmiar swojego biustu! Podczas każdej akcji do wygrania ekskluzywny biustonosz z marek Panache. Przy każdym zakupie 10% zniżki na produkty marek Panache.

Więcej informacji na stronie www.klinikastanika.pl.

Regulamin konkursu

 

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje