Reklama

Reklama

Kate droższa od Michela Jacksona

Kapelusz z podpisem Michaela Jacksona i suknię Elizabeth Taylor można kupić na aukcji "Passion for Fashion" w jednym z londyńskich domów mody. To nie ich części garderoby wzbudzają jednak największe zainteresowanie. Większą atrakcją są dla brytyjskich kolekcjonerów dwa czarne kapelusze Kate Middleton.

Księżna Kate swoje nakrycia głowy nosiła jeszcze przed ślubem z księciem Williamem. Spodziewam się, że sprzedane one zostaną za 1-1,5 tysiąca funtów każdy, co dla szanującego się kolekcjonera nie jest zawrotną ceną - mówi organizatorka aukcji Kerry Taylor.

Reklama

Ponieważ Kate Middleton wychodząc za księcia Williama weszła do rodziny królewskiej, domy aukcyjne zgodnie z tradycją nie będą mogły sprzedawać jej książęcej garderoby. Tym bardziej wystawione dziś na licytację kapelusze mogą w przyszłości okazać się bezcenne.

W ubiegłym roku Taylor sprzedała już za 78 tysięcy funtów przezroczystą sukienkę, którą księżna ubierała jeszcze w czasach studenckich. Wystawiała również na swoich aukcjach części garderoby innej ikony stylu, a zarazem matki Williama - księżnej Diany.

Dostępny na "Passion for Fashion" kapelusz Michaela Jacksona jest wyceniany na około 7-10 tysięcy funtów. Przypomina on słynne nakrycie głowy, w którym król popu wystąpił w teledysku do utworu "Smooth Criminal". Był on prezentem dla Matthew Fiddesa, pracującego dla niego przez ponad dekadę ochroniarza.

Sukienka Elizabeth Taylor pochodzi z kolei z wczesnych lat jej małżeństwa z Richardem Burtonem.

Bogdan Frymorgen

Dowiedz się więcej na temat: styl | Kate Middleton | Michael Jackson | księżna Catherine

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje