Przejdź na stronę główną Interia.pl

Instytut Stylu

Konkurs już się zakończył. Zobacz wyniki!

Zaproszenia na warsztaty wygrały: agusia012, anetanar, martinita.

Reklama

Zapraszamy wszystkie kobiety, które chcą świadomie kierować swoim życiem zawodowym i finansami. Niezależnie od tego, czy pracujesz na etacie, jesteś właścicielką firmy czy dopiero planujesz ścieżkę swojej kariery, to spotkania dla Ciebie. Poznasz kobiety biznesu i ich doświadczenia, opanujesz sztukę niezależności materialnej, nawiążesz cenne kontakty, a może znajdziesz wspólniczkę? Do zobaczenia 25 maja o g. 18 w Hotelu Sheraton w Sopocie.

Jak zdobyć zaproszenie?

Aby wziąć udział w konkursie odpowiedz na pytanie: Kim jest Lady Business?

Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy zaproszeniami na warsztaty w Sopocie. Odpowiedzi należy przesłać wiadomością wewnętrzną (jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się tutaj) do użytkownika o nazwie Konkursy. Dodatkowo należy podać swoje dane osobowe: imię i nazwisko, adres email, adres zamieszkania i telefon. Kliknij i zobacz instrukcję przesyłania wiadomości.

Nagrody


5 zaproszeń na warsztaty Lady Business Club w Sopocie.

Temat spotkania to „Autoportret – sama stwórz swój wizerunek”. Chcesz, by Twój wygląd, brzmienie oraz osobowość deklarowały to, co masz do zaoferowania? Chcesz być wiarygodna i unikatowa dla swoich klientów? Chcesz, by osobista marka była ambasadorem Twoich wybitnych cech i umiejętności? Jeśli tak, to spotkanie jest dla Ciebie. W programie min.:

- Wywiad z Małgorzatą Kożuchowską

- Autoportret – jak tworzyć swój wizerunek?

- Wpływ atrakcyjności na biznes – Ewa Czertak, coach wizerunku, partner Lady Business Club w obszarze budowania osobistej marki, twórczyni Marki z Klasą

- Praca w grupach – Kobieta Sukcesu to JA?

- Konkurs wizytówkowy z wspaniałymi upominkami, m.in. unikatowy długopis z diamentem, baleriny Butterfly plus zabiegi w spa

Lady Business Club to ekskluzywny i unikatowy klub dla wyjątkowych kobiet biznesu, ceniących najwyższą jakość i oryginalność. Kobiet, które wiedzą do czego zmierzają, pragną dalszego Rozwoju, chętnie wspierających i dzielących się swoją biznesową wiedzą z innymi. Partnerek w biznesie, które wiedzą czym jest prawdziwy networking i rekomendacje. Ich obecność na spotkaniach nie jest przypadkowa i mają świadomość, że inne kobiety czy ich działalność nie muszą być konkurencją, ale wręcz przeciwnie. Dodatkowo cenią elegancję i biznesowy savoir vivre. Sięgają po to co najlepsze i reprezentuje najwyższą jakość.

Lady Business Club organizuje niezwykłe warsztaty: rozwojowe, coachingowe, degustacje wina, sesje zdjęciowe, lekcje stylu. Propaguje przedsiębiorczość i kobiece inicjatywy. Klub patronuje ciekawym wydarzeniom, motywuje do działania, inspiruje.

Regulamin konkursu

 


Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska | warsztaty

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje