Przejdź na stronę główną Interia.pl

Gwiazdy oddają swój czas dla Olgi

Sesja zdjęciową z Justyną Steczkowską, lekcja pływania z Otylią Jędrzejczak lub tańca z Iwoną Pavlović - wylicytuj czas gwiazd i pomóż chorej na nowotwór oka dziewczynce.

Gwiazdy walczą o zdrowie maleńkiej Olgi, która zmaga się ze złośliwym nowotworem oka - siatkówczakiem - i mając dziewięć miesięcy - sześć chemioterapii w Polsce ma już za sobą. Jedyną nadzieją dla Olgi jest w leczenie w Wielkiej Brytanii, a to jest kosztowne. 

Reklama

Aby wspomóc jej leczenie można wziąć udział w aukcjach na Allegro. Do kupienia - czas spędzony z gwiazdami!

Mistrzyni olimpijska Otylia Jędrzejczak udzieli lekcji pływania podczas weekendowego pobytu w nadmorskim hotelu Kormoran Wellness Medical Spa.

Aktorka Edyta Olszówka przygotuje nagranie bajki ze specjalną dedykacją dla zwycięzcy licytacji i jego rodziny.

Justyna Steczkowska osobiście stanie za aparatem fotograficznym i zrealizuje wyjątkową sesję zdjęciową, a jej uczestnika lub uczestniczkę do zdjęć przygotują profesjonaliści - Agnieszka Broda, Konrad Fado i Maciej Maniewski.

Magda Steczkowska zaprasza na lunch do restauracji hotelu Hampton by Hilton w Warszawie. Po nim zdradzi kilka tajemnic pięknego śpiew. Natomiast tylko dla osoby, która wygra aukcję, Ada Szulc nagra kołysankę ze specjalną dedykacją.

Iwona Pavlović proponuje lekcje tańca i zapewnia, że tańczyć może każdy.

Wielu rad, jak bezpiecznie poruszać się po drodze udzieli podczas kursu doskonalenia jazdy w Akademii Jazdy Opel w Warszawie mistrz rajdowy Krzysztof Hołowczyc.

Mateusz Ligocki zabierze do kompleksu wypoczynkowego Relaks w Międzybrodziu Bialskim tego, kto od samego mistrza chce nauczyć się lub udoskonalić technikę jazdy na snowboardzie.

Niezły wycisk podczas treningu fitness da wielokrotny triumfator mistrzostw Polski i Europy w tej dyscyplinie, Marcin Łopucki.

Piłkarz Maciej Żurawski zaprasza do wspólnego oglądania wybranego przez zwycięzcę licytacji meczu przy smacznej kolacji w Andel's Hotel Kraków.

Kurt Scheller zdradzi kilka kulinarnych sekretów w trakcie kursu gotowania w swojej Akademii.

Do wylicytowanie będzie również makijaż w wykonaniu wizażystki gwiazd Ewy Gil i metamorfoza fryzjerska pod okiem znanego stylisty Macieja Maniewskiego.  

Czas gwiazd będzie można licytować na koncie rodziców Olgi na Allegro - użytkownik: Pomoc_dla_Olgi. Aukcje ruszają 30 października 2013r.

O szczegółach dotyczących aukcji można dowiedzieć się na  www.olgakostka.pl. Na tej samej stronie znajdziecie Państwo podpowiedzi, jak inaczej pomóc Oldze. Każda, nawet niewielka kwota ma znaczenie!

Dowiedz się więcej na temat: rak | aukcja charytatywna | pomoc

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje