Przejdź na stronę główną Interia.pl

Gwiazdy oddają swój czas dla Olgi

Sesja zdjęciową z Justyną Steczkowską, lekcja pływania z Otylią Jędrzejczak lub tańca z Iwoną Pavlović - wylicytuj czas gwiazd i pomóż chorej na nowotwór oka dziewczynce.

Gwiazdy walczą o zdrowie maleńkiej Olgi, która zmaga się ze złośliwym nowotworem oka - siatkówczakiem - i mając dziewięć miesięcy - sześć chemioterapii w Polsce ma już za sobą. Jedyną nadzieją dla Olgi jest w leczenie w Wielkiej Brytanii, a to jest kosztowne. 

Reklama

Aby wspomóc jej leczenie można wziąć udział w aukcjach na Allegro. Do kupienia - czas spędzony z gwiazdami!

Mistrzyni olimpijska Otylia Jędrzejczak udzieli lekcji pływania podczas weekendowego pobytu w nadmorskim hotelu Kormoran Wellness Medical Spa.

Aktorka Edyta Olszówka przygotuje nagranie bajki ze specjalną dedykacją dla zwycięzcy licytacji i jego rodziny.

Justyna Steczkowska osobiście stanie za aparatem fotograficznym i zrealizuje wyjątkową sesję zdjęciową, a jej uczestnika lub uczestniczkę do zdjęć przygotują profesjonaliści - Agnieszka Broda, Konrad Fado i Maciej Maniewski.

Magda Steczkowska zaprasza na lunch do restauracji hotelu Hampton by Hilton w Warszawie. Po nim zdradzi kilka tajemnic pięknego śpiew. Natomiast tylko dla osoby, która wygra aukcję, Ada Szulc nagra kołysankę ze specjalną dedykacją.

Iwona Pavlović proponuje lekcje tańca i zapewnia, że tańczyć może każdy.

Wielu rad, jak bezpiecznie poruszać się po drodze udzieli podczas kursu doskonalenia jazdy w Akademii Jazdy Opel w Warszawie mistrz rajdowy Krzysztof Hołowczyc.

Mateusz Ligocki zabierze do kompleksu wypoczynkowego Relaks w Międzybrodziu Bialskim tego, kto od samego mistrza chce nauczyć się lub udoskonalić technikę jazdy na snowboardzie.

Niezły wycisk podczas treningu fitness da wielokrotny triumfator mistrzostw Polski i Europy w tej dyscyplinie, Marcin Łopucki.

Piłkarz Maciej Żurawski zaprasza do wspólnego oglądania wybranego przez zwycięzcę licytacji meczu przy smacznej kolacji w Andel's Hotel Kraków.

Kurt Scheller zdradzi kilka kulinarnych sekretów w trakcie kursu gotowania w swojej Akademii.

Do wylicytowanie będzie również makijaż w wykonaniu wizażystki gwiazd Ewy Gil i metamorfoza fryzjerska pod okiem znanego stylisty Macieja Maniewskiego.  

Czas gwiazd będzie można licytować na koncie rodziców Olgi na Allegro - użytkownik: Pomoc_dla_Olgi. Aukcje ruszają 30 października 2013r.

O szczegółach dotyczących aukcji można dowiedzieć się na  www.olgakostka.pl. Na tej samej stronie znajdziecie Państwo podpowiedzi, jak inaczej pomóc Oldze. Każda, nawet niewielka kwota ma znaczenie!

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: rak | aukcja charytatywna | pomoc

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje