Reklama

Reklama

Giżycko: Spotkanie z Rafałem Zawieruchą

17 sierpnia po projekcji filmu Quentina Tarantino "Pewnego razu... w Hollywood" w Kinie Nowa Fala w Giżycku odbędzie się otwarte dla publiczności spotkanie z Rafałem Zawieruchą.

Zawierucha wcielił się w tym filmie w postać Romana Polańskiego, który w Giżycku nakręcił pierwszy polski film nominowany do Oscara, kultowy "Nóż w wodzie".

Seans filmu rozpocznie się o godzinie 18:10. Spotkanie z Rafałem Zawieruchą odbędzie się tuż po projekcji, o godzinie 21:00. Wstęp wolny, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Pierwszeństwo mają osoby, które zakupiły bilety na seans. Spotkanie poprowadzi Weronika Wawrzkowicz.

Reklama

"Pewnego razu... w Hollywood", nowy film Quentina Tarantino, to wycieczka do Los Angeles 1969 roku, gdzie wszystko zaczyna się zmieniać. Gwiazda TV Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) i jego wieloletni dubler/kaskader Cliff Booth (Brad Pitt) przyglądają się biznesowi, w którym spędzili lata, z trudem go rozpoznając.

W dziewiątym filmie scenarzysty i reżysera Quentina Tarantino zobaczymy niezwykłą obsadę i wiele wątków, które składają się na hołd odchodzącej w przeszłość złotej ery Hollywood.

Wydarzenie odbędzie się w ramach trwającego wakacyjnego festiwalu filmowego Kino Letnie Sopot-Zakopane. Na spotkanie zapraszają Provident i AXA.


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje