Reklama

Reklama

Ecofashion Weekend 2012

W dniach 3-5 lutego 2012 roku w Krakowie odbędzie się Ecofashion Weekend.

3 lutego w budynku Krakowskich Szkół Artystycznych przy ulicy Zamoyskiego 52 w Krakowie o godz. 14 odbędą się recyklingowe warsztaty przerabiania ubrań i torebek. Są otwarte i bezpłatne dla wszystkich, którzy chcieliby tchnąć drugie życie w swoje ulubione spodnie, koszule czy sukienki lub nadać zwariowany look starej torebce. Oprócz oczywistych modowych korzyści - przerabiając, a nie wyrzucając ubrania, robimy pozornie małą, ale ważną rzecz dla środowiska naturalnego.

Reklama

Nietrwałe i ulotne, ale inspirujące, awangardowe, zaskakujące formą i precyzyjnym wykonaniem - takie właśnie są papierowe projekty, wykonane przez studentów I roku Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru. Zawładną one pierwszą częścią pokazu Junk Fashion Show i na pewno dostarczą zgromadzonej publiczności niesamowitych estetycznych wrażeń.

Junk Fashion Show 2012

Studenci II roku zaprezentują natomiast nowe oblicze uwielbianego przez wszystkich jeansu. Specyfika tej tkaniny pozwala twórczo ingerować w materiał dając zaskakujące i intrygujące efekty. Pokaz mody uprzyjemni profesjonalna oprawa muzyczna oraz choreograficzna zrealizowana przez Agencję Modelek i Promocji Mody Reklamex. To wszystko już w niedzielę 5 lutego w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie.

Organizatorzy planują również konkurs internetowy, podczas którego internauci będą mogli zagłosować na najlepszy projekt papierowy oraz najlepszą kreację z jeansu. Głosować będzie można od wtorku 07 lutego od godz. 15 do wtorku 14 lutego do godz. 24 na stronie www.ksa.edu.pl. Na autorów zwycięskich projektów czekają atrakcyjne nagrody, natomiast spośród głosujących osób zostanie wylosowany bezpłatny udział w letnich warsztatach fotograficznych.

Więcej szczegółów znajduje na stronie www.ksa.edu.pl. Zapisy na warsztaty recyklingowe pod numerami telefonów 0-12 266 21 11 lub 0-12 656 17 26. Osoby zainteresowane proszone są o przyniesienie rzeczy, którym chcą nadać nowy charakter. Ilość miejsc ograniczona.

STYL.PL jest patronem medialnym imprezy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje