Reklama

Reklama

E-BOOK: Paulo Coelho do czytania z dziećmi

Choć na półkuli północnej rozkwita wiosna, staramy się nie wychodzić z domów i trzymać z dala od ludzi. W głowach mamy natłok myśli. Nie jesteśmy jednak sami. Wszyscy próbujemy zrozumieć otaczający nas świat i znaleźć w sobie pogodę ducha. Pisarz Paulo Coelho postanowił podnieść nas na duchu w tym trudnym czasie i podarował swoim czytelnikom swoje bajki.

Poniższe opowiadania traktują o empatii, wierze, zaufaniu i nadziei. Szukajmy jasnych stron i spokojnie róbmy, co do nas należy.

Reklama

Pobierz dwie pięknie zilustrowane, jeszcze nieopublikowane opowieści:

POBIERZ E-BOOK Paulo Coelho "A, B, C, D"

POBIERZ E-BOOK Paulo Coelho "Czym jest pokój"

Paulo Coelho jest autorem Alchemika. Urodził się w 1947 roku w Rio de Janeiro. Napisał 30 książek, które sprzedały się w 170 krajach w nakładzie ponad 230 milionów egzemplarzy, co czyni go jednym z najpoczytniejszych pisarzy współczesnych.

Od 2007 roku kontynuuje swoje działania na rzecz dialogu międzykulturowego i poprawy losu dzieci jako Posłaniec Pokoju ONZ. Jest członkiem Brazylijskiej Akademii Literatury i laureatem przeszło 115 nagród i odznaczeń, m.in. Nagrody im. Hansa Christiana Andersena, nagrody Grinzane Cavour i Orderu Narodowego Legii Honorowej w randze kawalera.

Opowieści Paula Coelho dotarły na wszystkie kontynenty i weszły na trwałe do wielu różnych kultur. Czytelnicy pokochali go za jego duchową mądrość, za szczerość, za to, że jest świadomy problemów trapiących nasz świat, a przede wszystkim za to, że umie trafić ze swoim przesłaniem do każdego bez względu na płeć, wiek, tożsamość kulturową, wyznanie czy narodowość.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje