Reklama

Reklama

Cracow Fashion Awards 2020

Na ten wieczór młodzi projektanci czekali z utęsknieniem. Absolwenci Krakowskiej szkoły Artystycznego projektowania Ubioru mieli okazję zaprezentować swoje kolekcje przed szeroką publicznością. Pokaz transmitowany był także za pośrednictwem mediów społecznościowych. Podium zdominowały kobiety. Patrycja Segedyn wygrywa Cracow Fashion Awards 2020.

Królowa Bona w kubańskim stylu

To była niezwykła podróż przez trendy, style i wyobraźnię młodych projektantów. Patrycja Segedyn wygrała konkurs dyplomów SAPU Cracow Fashion Awards 2020 nawiązującą do Kuby kolekcją "La belleza". 

Reklama

Wyróżnienie Rady Mediów otrzymała Aleksandra Szcząchor, a nagrodę koncernu LPP w wysokości 3000 zł - Agnieszka Wolnica. Wydarzenie odbyło się w Centrum Kongresowym ICE Kraków i rozpoczęło 11. edycję Cracow Fashion Week (5-13 września), który organizuje Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru w partnerstwie z Miastem Kraków. Partnerem Generalnym CFW2020 jest AliExpress. Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa.

Kolekcja "La belleza" Patrycji Segedyn jest efektem podróży projektantki na Kubę i spotkania z jej wielobarwną kulturą. Uwagę zwracają niezwykłej urody tkaniny wykorzystujące metodę wax print, efektowna konstrukcja oraz misterne detale - projektantka użyła ponad 1000 koralików.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje