Reklama

Reklama

Centrum Disco Polo. Takiej afery jeszcze nie było!

Jak na te doniesienia zareagował "sztab kryzysowy" Gminy Michałowo? Okazuje się, że  muzyka łagodzi (nie tylko obyczaje), bo winni błędu włodarze ze stoickim spokojem zareagowali na doniesienia na Facebooku. Bez nerwowych ruchów na swoim profilu umieścili post, w którym zaprezentowali nową "właściwą" wizualizację budynku. Nie zabrakło też komentarza do całej sytuacji.

Reklama

- WŁAŚCIWA WIZUALIZACJA CENTRUM DISCO POLO - od takich słów pisanymi wielkimi literami zaczyna się wpis w mediach społecznościowych. 

- W związku z pomyłką zaistniałą podczas sporządzania zgłoszenia pomysłu do Urzędu Marszałkowskiego propozycji przedsięwzięcia "Centrum Disco Polo" zamieszczamy właściwą wizualizację budynku "Centrum Disco Polo", która powinna znaleźć się w załączeniu do wniosku. Na potrzeby projektu zostało sporządzonych kilka wersji pomysłów wizualizacji. Jedna z nich była inspirowana projektem istniejącego budynku biurowca Ericpol Software Pool w Łodzi. Omyłkowo na stronie MICHALOWO.EU został zamieszczony poprzedni pomysł koncepcyjny innego pracownika - czytamy w wyjaśnieniach. 

- Za zaistniałe nieporozumienie przepraszamy projektantów tego budynku - biuro architektoniczne Horizone Studio z Krakowa.

Pragniemy nadmienić, że ani ta ani inne wstępnie opracowane wizualizacje budynku wykorzystane na potrzeby przedstawienia pomysłu Marszałkowi, nie będą wykorzystywane podczas prac koncepcyjnych i projektowych. Wszyscy wiemy, iż w tym miejscu znajduje się sala gimnastyczna i to ona zostanie zaadaptowana na potrzeby centrum disco polo, co czyni każdą z tych wizualizacji praktycznie niemożliwą do realizacji.

Pomyłki się zdarzają... Czy to uspokoi nastroje? Jest jednak pozytyw. Inspirowanie się projektami, które zdobywają nagrody na licznych konkursach, jest nawet godne pochwały.

Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: 'Disco Polo' | dico polo

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje