Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Anna Starmach "Pyszne na słodko"

Wszystkie przepisy na najlepsze słodkości z "Pysznych" zebrane w jednym tomie. Aż 88 pysznych i prostych przepisów na desery, których przyrządzenie zajmie tylko chwilę.

Koniec z zakalcami czy popękaną bezą - Ania Starmach dzieli się swoimi kuchennymi sekretami, które sprawią, że każdy przepis się uda. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich łasuchów

Reklama

Od czego zacząć?Od dobrych chęci (a skoro sięgnęłaś po tę pozycję, to zakładam, że je masz). Przejrzyj książkę, pozaznaczaj najciekawsze dla siebie przepisy, wybierz ten, który najbardziej cię zainteresuje, i do dzieła! Nie musisz rezerwować dużej ilości czasu - większość proponowanych przeze mnie potraw przyrządzisz w niecałe pół godziny, a składniki niezbędne do ich przygotowania znajdziesz w każdym sklepie. I gwarantuję - twój portfel bardzo na tym nie ucierpi. Od dziś każdy dzień może być twoim małym świętem pełnym małych słodkich przyjemności, które sprawią, że będziesz szczęśliwa. I tego słodkiego szczęścia, wypełnionego zapachem cynamonowych bułeczek, smakiem czekoladowych trufli i gorącego kakao, życzę ci z całego serca!

Ania

"Pyszne na słodko" Anna Starmach, premiera 4 listopada.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje