Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Twój kolor paznokci mówi o tobie więcej, niż myślisz

Czerwony, szary, różowy, a może odcienie oceanu? Lakier do paznokci dobieramy w zależności od upodobań, trendów, czy cech osobowościowych? Okazuje się, że szczypta każdego z tych czynników ma wpływ na to, jak wyglądają nasze dłonie.

Lakier do paznokci wiele o nas mówi, jest odzwierciedleniem naszej osobowości. Dlatego spójrz na swoje paznokcie i zobacz, co inni mogą wyczytać z informacji zakodowanej  w twoim manicure. 

Czerwień

Reklama

Ponadczasowa i wciąż pożądana przez kobiety z temperamentem. Użycie czerwonego lakieru przypisywane jest osobom bezkompromisowym. To sygnał, że niczego się nie boję i poradzę sobie w każdej sytuacji. Kolor czerwony to mrugniecie okiem do mężczyzn, znak, że jesteś kobietą z pazurem. Używają go panie bezpruderyjne, które soczystą czerwienią podkreślają swój seksapil. Kobiety które decydują się na manicure w tym kolorze, cechuje determinacja w realizacji wyznaczonych celów. Trudno odmówić im odwagi w podejmowaniu decyzji. Ryzyko mają wpisane w życie.

Róż

Marzycielki twardo stąpające po ziemi. Jeżeli szukamy pomocy to możemy być pewni, że kobiety malujące paznokcie na kolor różowy udzielą nam wsparcia. To osoby wrażliwe chętnie sięgają po ten kolor. Panie, które lubują się w pastelowych odcieniach różu uznać możemy za opiekunki domowego ogniska, skore do wzruszeń. Te, które wybierają zdecydowane odcienie tego koloru są doskonałymi organizatorkami. Możemy być pewni, że nic nie ujdzie ich uwadze. Świetnie radzą sobie w sytuacjach stresujących, potrafią rozwiązać niemal każdy problem. Są godne zaufania, prawdziwe przyjaciółki. Praca kreatywna to ich żywioł. Jest jeszcze coś. Kobiety, które lubują się w różu są spontaniczne i stać je na odrobinę szaleństwa. Łatwo zawierają znajomości i szybko się zakochują.

Dowiedz się więcej na temat: paznokcie | manicure | co mówi kolor | kolorowe paznokcie | 2019 | trendy | Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje