Przejdź na stronę główną Interia.pl

Sokowirówki dla wymagających

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom wprowadzonym przez markę Kenwood w nowych sokowirówkach, przygotowywanie soków jest teraz łatwiejsze, szybsze i bardziej higieniczne.

Kenwood prezentuje dwa nowe modele sokowirówek dla najbardziej wymagających, dla tych którzy szukają produktów najwyższej jakości, ułatwiających codzienne prace domowe.

Reklama

Sokowirówki Kenwood Ecxel JE850 i JE730 zostały skonstruowana tak, aby przygotowywanie soków z owoców i warzyw było łatwiejsze niż dotychczas. Owoce nie wymagają specjalnego przygotowania zanim wrzucimy je do urządzenia. Wystarczy jedynie je umyć i włożyć do metalowej, ekstra szerokiej tuby. Naprawdę duże owoce trzeba będzie przekroić na mniejsze części, ale jabłko czy gruszka z powodzeniem mieszczą się w podajniku w całości.

Resztki owoców, dzięki specjalnie opracowanemu systemowi APEX, trafiają bezpośrednio do pojemnika na pulpę o pojemności 3 litrów. Możemy zatem przygotować więcej soku nie martwiąc się o opróżnianie i czyszczenie urządzenia w trakcie pracy. Sokowirówka została także wyposażona w specjalny system zapobiegający kapaniu - ANTI-DRIP. Wszystko to pomaga w utrzymaniu czystości na stole podczas przygotowywania soków.

Specyfikacja techniczna:

Sokowirówka Ecxel JE730
- Moc 1000 W
- Obudowa z tworzywa z metalowymi elementami
- Metalowa, extra szeroka tuba
- System przeciw chlapaniu Anti-drip
- Pojemnik na pulpę: 3 L
- Pojemnik na sok: 1.5 L
- System APEX - ponad 80% pulpy w pojemniku
-Cena: 799 brutto

Sokowirówka Ecxel JE850
- Moc 1500 W
- Metalowa obudowa
- Metalowa, extraszeroka tuba
- System przeciw chlapaniu - Anti-drip
- Pojemnik na pulpę: 3 L
- Pojemnik na sok: 1,5 L
- System APEX - ponad 80% pulpy w pojemniku
- Cena: 1199 brutto

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje