Reklama

Reklama

Bezprzewodowy odkurzacz 2w1 Philips PowerPro Duo

Odkurzacz Philips PowerPro Duo umożliwia szybkie i skuteczne sprzątanie podłóg w pionie niczym szczotką, jak i zbieranie okruchów i kurzu z mebli odkurzaczem ręcznym.

Urządzenie łatwo się prowadzi i pozwalają na wygodne sprzątanie w trudno dostępnych miejscach - pod kanapą czy stołem.

Reklama

Nie ciągnie się za nim też przewód! Po naładowaniu akumulator niklowo-wodorkowy umożliwia bezprzewodowe użytkowanie urządzenia do 25 min, czyli w sam raz na jedno sprzątanie. PowerPro Duo można przechowywać w pozycji pionowej, na przykład za drzwiami w kuchni czy pokoju lub dzięki ich kompaktowym rozmiarom - nawet w szafie.

PowerPro Duo przez zastosowanie unikatowej technologii PowerCyclone, gwarantują maksymalną efektywność. Powietrze niezwykle szybko wpływa do komory PowerCyclone za pośrednictwem prostego i gładkiego wlotu, a zakrzywiony przepust powietrza przyspiesza jego wirowanie w komorze cyklonicznej, dzięki czemu odkurzacz nie traci siły ssania.

Dodatkowo o najlepsze efekty zadba nasadka TriActive Turbo. Zmechanizowana szczotka zbiera cały kurz i kłaczki za jednym pociągnięciem, a zoptymalizowany przepływ powietrza przez nasadkę zapewnia maksymalną efektywność sprzątania. Nasadka umożliwia zbieranie sierści z kanap, poduszek i innych tkanin, więc odkurzacze doskonale nadają się dla właścicieli zwierząt domowych.

PowerPro Duo to odkurzacze bezworkowe, więc nie musisz się więcej martwić o uciążliwą konieczność wymiany worków. Odkurzacze posiadają za to trwały zmywalny filtr piankowy.

Ponadto pojemnik na kurz został zaprojektowany z myślą o higienicznym i łatwym opróżnianiu bezpośrednio do kosza na śmieci.  

Ceny odkurzaczy: FC6162/01 (niebieski) i FC6162/02 (czerwony) - 589 zł.

 

Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje