Przejdź na stronę główną Interia.pl

16 różnych kaw od Saeco GranBaristo

Nowy ekspres Saeco GranBaristo przygotowuje aż 16 różnych napojów kawowych za jednym naciśnięciem przycisku.


Reklama

GranBaristo mieści od 4 do 16 gramów zmielonej kawy, a rewolucyjna komora VariPresso opatentowana przez Saeco pozyskuje ekstrakt z kawy pod różnym ciśnieniem. Technologia Thermospeed oznacza, że GranBaristo umożliwia skrócenie czasu przygotowania napoju i gwarantuje doskonałą jakość kawy. Wszystko to sprawia, że możemy wybierać spośród ulubionych rodzajów kawy, takich jak espresso, café crème, czy Americana (jedna lub dwie filiżanki za jednym naciśnięciem przycisku), lecz także ristretto, łagodne lub intensywne espresso oraz duży kubek czarnej aromatycznej kawy o łagodnym smaku..

Również napoje kawowe takie jak café macchiato, cappuccino, latte macchiato czy café au lait zadowolą najbardziej wymagające podniebienia dzięki delikatnej piance z mleka, przygotowanej dzięki nowemu, pojemnikowi na mleko z technologią podwójnej komory do otrzymywania mlecznych specjałów za jednym naciśnięciem przycisku. Wyjątkowo gęsta pianka z mleka w idealnej temperaturze jest ostrożnie wlewana do filiżanki, aby nie uronić ani kropli.

Szybciej, niż powiesz: "espresso"

Innowacyjna konstrukcja i technologia zastosowana w GranBaristo marki Saeco poprawia ogólny komfort użytkowania ekspresu. Wyjątkowy wymienny pojemnik na ziarna kawy o pojemności 270 g (dostępny tylko w modelu GranBaristo One Touch Milk Carafe Steel White) pozwala zmienić gatunek kawy szybciej, niż zdołasz powiedzieć "espresso" i jest wyposażony w przyjazny dla użytkownika system odblokowywania, który ułatwia demontaż.

Pojemniki można umieszczać jeden na drugim i wygodnie przechowywać w lodówce. Ich silikonowe wieczka zapewniają świeżość, a tworzywo odporne na promienie UV chroni aromat, byś za każdym razem mógł się cieszyć zaletami świeżo zmielonych ziaren.

Ceramiczne młynki ekspresów GranBaristo nigdy się nie przegrzewają, a pięć ustawień mielenia zapewnia wyjątkowo cichą pracę.

Rewolucyjny interfejs GranBaristo, z nowymi ikonami, animacjami ekranowymi i technologią uruchamiania jednym przyciskiem sprawia, że interakcja z urządzeniem jest prostsza i bardziej intuicyjna niż kiedykolwiek wcześniej. GranBaristo Steel White ma trzy predefiniowane profile kawy optymalizujące przygotowanie napoju w zależności od gatunku ziaren: Arabica, Robusta, mieszanka tych dwóch gatunków kawy, a także możliwość zdefiniowania trzech profili użytkownika, w których można zapisać swoje ulubione ustawienia. Natomiast GranBaristo One Touch Milk Carafe Black ma możliwość zaprogramowania 6 profili użytkownika.

GranBaristo występuje w dwóch wersjach kolorystycznych - GranBaristo One Touch Milk Carafe Black oraz GranBaristo One Touch Milk Carafe Steel White.

Zalety GranBaristo:

- Aż 16 napojów kawowych za jednym naciśnięciem przycisku

- Wyjątkowo gęsta pianka z mleka w idealnej temperaturze, dzięki pojemnikowi na mleko z technologią podwójnej komory, który lepiej spienia mleko bez rozpryskiwania

- Szybki i doskonały rezultat dzięki technologii Thermospeed

- Młynek w 100% ceramiczny dla dokładniejszego mielenia i nie przegrzewania ziaren

- Wymienny pojemnik na ziarna kawy dla nieskończonej różnorodności (tylko model GranBaristo One Touch Milk Carafe Steel White)

- Profile obejmujące wiele napojów kawowych, dostępne poprzez intuicyjny wyświetlacz

- Regulowany młynek z pięcioma ustawieniami grubości mielenia

- Regulowana wysokość dysz dostosuje się do każdej filiżanki


- W pełni automatyczny program czyszczenia i usuwania kamienia

- Demontowanie systemu parzenia jednym palcem

- Tacka ociekowa, pojemnik na mleko i zbiorniki nadają się do mycia w zmywarce

- Wymiary: 20,5 x 36 x 46 cm

- Pojemnik na kawę: 270g / do 20 filiżanek kawy

- Kolor: szary / czarny GranBaristo One Touch Milk Carafe Black

Stal nierdzewna / biel GranBaristo One Touch Milk Carafe Steel White

Ceny:


GranBaristo One Touch Milk Carafe Black - 5439 PLN
GranBaristo One Touch Milk Carafe Steel White - 6349 PLN

 


Dowiedz się więcej na temat: ekspres | ekspres do kawy | philips saeco | barista | kawa

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje