Reklama

Reklama

Zakupy z Bilioneurobab

Zaplanuj wyjątkowe zakupy i upoluj niepowtarzalne prezenty dla siebie i najbliższych.

Przygotuj się na świąteczne polowanie na modę i design! Sprawdź świąteczną ofertę kart platynowych i przyłącz się do ekskluzywnego klubu Bilioneurobab. Nie przegap znakomitej okazji do wielkich zakupów i zaproś bliskich do świata świetnej zabawy, najlepszych marek i promocyjnych cen (do 70 proc. niższych).

Reklama

Bilioneurobab - sezonowa przedsprzedaż kolekcji to prawdziwe święto mody. Odbywa się w Polsce już od ponad pięciu lat. Ponad 100 młodych zdolnych projektantów i światowej sławy domy mody prezentują swoje kolekcje osobom ceniącym indywidualny i wyjątkowy styl.

Impreza BEB gromadzi w jednym, klimatycznym miejscu czołowe postacie ze świata mody i biznesu tworząc niepowtarzalną okazję do wyjątkowych zakupów i nawiązania kontaktów. Prestiżowy charakter imprezy wynika z faktu, że jest to event zamknięty, na którego zaproszenia otrzymują tylko członkowie bilioneurobab. Uczestnictwo w imprezie jest możliwe jedynie za okazaniem zaproszenia.

Warszawa i Gdynia

27 listopada w Centrum Targowo-Konferencyjnym ul. Domaniewskiej 37A w Warszawie i 17 - 18 grudnia w Pomorskim Parku Naukowo-Technicznym przy Al. Zwycięstwa 96/98 w Gdyni odbędą się kolejne edycje Bilioneurobab.

Przygotuj się na polowanie na modne kolekcje biżuterii, butów, torebek, zadbaj także o design swojego mieszkania. Nowa edycja BEB to doskonała szansa zapoznania się z najnowszymi trendami i wyboru najmodniejszych dodatków do domu po specjalnych cenach - nawet do 70 proc. niższych: puf, wieszaków, poduszek, oświetlenia, krzeseł i tapet.

Z nowymi kolekcjami powrócą ulubieni projektanci: Viola Śpiechowicz, Karina Królak, Michał Starost, Green Establishment, Zemełka & Pirowska, Ewa Wajnert, Bag to Black, Fama, Femini, Ania Drabczyńska, Galeria Opera (Marek Cecuła, Bogdan Kosak), La Fabriq, Łukasz Jemioł, Sabrina Pilewicz, Kaniewski Design, Malafor, Indivi (Vitra, Zanotta, Seletti), Danuta Kruczkowska, S.T.A.M.P.S., Pepe Jeans i wielu innych.

Zakupy i niespodzianki

Świąteczna edycja BEB przyniesie dużo niespodzianek. Zakupy umilą relaksujące masaże wykonane przez profesjonalnych masażystów Put&Rub, pokazy makijażu Rouge Bunny Rouge, a także profesjonalny "brafitting" zorganizowany przez specjalistów z firmy Li Parie. O podniebienie gości zadba marka Wedel. Po polowaniu zapraszamy na szalone After Party w najmodniejszym klubie stolicy - The Eve.

Na mieszkańców Trójmiasta dodatkowo czeka wyjątkowy świąteczny pokaz mody wieczorowej Michała Starosta. Jako jeden z czołowych projektantów tworzy dla kobiet subtelnych i świadomych siebie, odkrywając w nich to, co najpiękniejsze. Szyje kostiumy teatralne, stroje sceniczne i suknie balowe. Współpracuje z artystami scen muzycznych i klubowych, a także BBC i CNN.

Szczegóły znajdziesz na www.bilioneurobab.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje