Reklama

Reklama

Wymarzona obrączka ślubna – czy musi być droga?

Marsz Mendelssohna, białe gołębie wypuszczane w niebo, piękny bukiet, zapierająca dech w piersiach suknia ślubna – to tylko niektóre z elementów, jakie przychodzą Ci na myśl, kiedy słyszysz magiczne słowo "ślub". Każda kobieta, choćby skrycie, ale marzy o tym, aby ten dzień był dniem naprawdę wyjątkowym, wymarzonym, niemal jak z bajki. Co jednak, jeśli na taką idealną bajkę Cię nie stać?

Podstawa to...

Reklama

… oczywiście druga połówka, z którą będziesz chciała spędzić resztę życia. Tę zaś zdobywa się stosunkowo „niskim kosztem”, pomijając wysiłek włożony w rozkochanie w sobie przyszłego męża. Kiedy już wiesz, z kim chcesz wziąć ślub, pomyśl nad tym, jakiego ślubu i wesela naprawdę pragniesz - ogromnej imprezy na dziesiątki czy setki osób czy może zdecydowanie bardziej przemawia do Ciebie kameralne przyjęcie. 

Wiele młodych par, które nie mogą liczyć na finansowe wsparcie przed ślubem, decyduje się na zaciągnięcie kredytu. Po cichu liczą na to, że będzie go można spłacić właśnie ze ślubnych podarków. Ale czy to dobry pomysł? Powiedzenie „zastaw się, a postaw się” nie jest już na topie, pamiętaj więc, aby mierzyć siły na zamiary. Jeżeli wiesz, że nie możesz pozwolić sobie na duże przyjęcie, zorganizuj kameralną imprezę dla najbliższych i wejdź w nowe życie bez długów. Suknię możesz wypożyczyć, podobnie jak Twój przyszły mąż może wypożyczyć garnitur. Pozostaje jeszcze kwestia obrączek ślubnych…

Obrączki ślubne - cena

Trzeba przyznać, że przekrój cenowy jest doprawdy olbrzymi – możesz przekonać się o tym zapoznając się z ofertą np. firmy jubilerskiej Taxor. Ta specyficzna biżuteria, jaką są obrączki ślubne, jest bardzo różnorodna, dlatego jej ceny mogą się wahać w granicach od kilkuset do kilku czy nawet kilkunastu tysięcy złotych, pomijając oczywiście skrajne przypadki wśród celebrytów, których obrączki kosztują grube miliony. Zanim wybierzesz się z ukochanym do salonu w celu obejrzenia wzorów obrączek, ustalcie wspólnie, czego oczekujecie i jakie są Wasze możliwości finansowe. Taki punkt zaczepienia znacznie ułatwi i przyspieszy zakupy. 

Promocja na obrączki?

Rzeczą oczywistą jest, że ślub to wydarzenie, które planujesz z całkiem sporym wyprzedzeniem. Im wcześniej zapoznasz się z tematyką obrączek ślubnych, tym lepiej. Dlaczego? Jeżeli chodzi o obrączki ślubne – cena może się różnić, w pewnych okresach roku, zatem w którymś momencie możesz natrafić na wspaniałe propozycje. Wówczas ceny wielu atrakcyjnych modeli obrączek bardzo pozytywnie Cię zaskoczą. 

Jednym z ulubionych świąt branży jubilerskiej są chociażby Walentynki, czyli słynne święto zakochanych. Nikt nie każe Ci właśnie wtedy brać ślubu, ale często zdarza się, że w tym okresie trafić możesz na naprawdę przystępne ceny. Jeśli termin ślubu masz już ustalony, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś z partnerem zaopatrzyła się w obrączki wcześniej. Jest to wręcz świetny pomysł, bo kolejną ślubną kwestię będziesz miała już z głowy i nie będziesz się musiała o to martwić. 

Diabeł tkwi w szczegółach

Podstawowym plusem promocji, na które masz szansę się natknąć w salonach jubilerskich jest to, że wydając mniej na obrączki, automatycznie zaoszczędzasz pieniądze. A skoro już masz nadwyżkę, możesz ją przeznaczyć na chociażby genialne buty od Christiana Louboutina. Zakup taki z pewnością uszczęśliwi każdą pannę młodą, a gustowne obrączki ślubne, cena których nie przyprawia o zawał, na przykład obrączki z salonu W.KRUK, idealnie pasować będą właśnie do szpilek, które podbiły cały kobiecy świat!


materiał zewnętrzny

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: moda ślubna

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje