Reklama

Reklama

Test tabletu Lenovo Yoga: Design

Firma Lenovo nie bez przyczyny nadała swojemu najnowszemu tabletowi nazwę Yoga. Nawiązanie do indyjskiej sztuki medytacji i kontroli ciała widoczne jest nie tylko w wyglądzie urządzenia, ale przede wszystkim w sposobach jego użytkowania.


To, co wyróżnia Yogę na tle konkurencji, to budowa. Projektanci tego tabletu powiedzieli "nie" płaszczyznom, dlatego ich dzieło charakteryzuje "rulon" będący jednocześnie jedną z krawędzi urządzenia.

Reklama

Designerska fanaberia? W żadnym wypadku. Rozwiązanie to umożliwiło zastosowanie pojemnej baterii (Akumulator o pojemności 9000 mAh) zapewniającej aż 18 godzin pracy bez ładowania! Takim wynikiem nie może pochwalić zbyt wiele urządzeń mobilnych.

Tuba kryje w sobie także głośniki, duży przycisk służący do włączania i usypania całości, kamerę oraz... rozkładaną podstawkę. 

Nie potrzebujesz etui!

Koniec z dokupywaniem drogich etui, dzięki którym można postawić tablet pionowo. Yoga oferuje taką funkcję w standardzie.

Dodatkową funkcją Yogi są dwa aparaty. Pierwszy, przedni, służy nam do prowadzenia rozmów wideo.

Drugi, o rozdzielczości 5 megapikseli umożliwia robienie zdjęć o naprawdę dobrej jakości. Co prawda nie zastąpi on drogiej lustrzanki, ale do uwiecznienia rodzinnego spaceru, imprezy czy nawet wakacyjnego wyjazdu ze znajomymi wystarczy on w zupełności.


Styl.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Lenovo Yoga

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje