Reklama

Reklama

Suszarki i prostownice Rowenta Respectissim

Nowa, innowacyjna linia urządzeń Respectissim marki Rowenta, która pozwala modelować włosy w optymalnej temperaturze bez narażania ich na uszkodzenie.

Wykorzystanie zaawansowanych rozwiązań technologicznych pozwala na bezpieczną stylizację w niskiej temperaturze. Co więcej umożliwia wykonanie fryzury równie łatwo, szybko i efektywnie, jak inne produkty przy wyższych temperaturach.

SuszarkiSuszarki Rowenta wyposażone są w funkcję Respect, która zapewnia idealną kombinację temperatury i prędkości suszenia bez ryzyka zniszczenia włosów.

Reklama

Suszarka Respectissim Instant Dry posiada ruchomy koncentrator,

który rozprasza gorące powietrze, co znacznie przyspiesza proces

suszenia włosów. Dzięki funkcji Respect ultra szybkie suszenie nie

przegrzewa włosów, więc nadal możesz cieszyć się ich zdrowym blaskiem.

Suszarka Respectissim Silence wyposażona została w zaawansowany technologicznie silnik, który zapewnia ekstremalnie ciche suszenie i gwarantuje skuteczność. Dzięki niej włosy będą mniej odwodnione i pozostaną elastyczne i lśniące.

Suszarka Respectissim Studio Dry to kompaktowa wersja z potrójnym koncentratorem dla większej precyzji suszenia.

Prostownice

Prostownice również zostały wyposażone w funkcję Respect, dzięki której za pomocą jednego przycisku włączysz optymalną temperaturę 170 st. C dla uzyskania prostych włosów, nie niszcząc i nie przesuszając ich.

Każda z prostownic jest dostosowana do indywidualnych potrzeb kobiet, w zależności od tego, czy chcą codziennie prostować włosy, czy też potrzebują wielofunkcyjnego urządzenia, które umożliwi im także kręcenie loków.

Prostownica Respectissim Liss&Curl umożliwia nieskończenie wiele perfekcyjnych stylizacji - zarówno prostowanie, jak i kręcenie włosów na całej długości.

Prostownica Respectissim 7/7 została stworzona z myślą o kobietach, które codziennie prostują włosy. Powłokę płyt wykonano ze stopu miedzi i krzemu, dzięki czemu ciepło zostaje równomiernie rozprowadzone, a codzienne stosowanie jest bezpieczne i nie niszczy włosów.


 

Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje