Przejdź na stronę główną Interia.pl

Powrót do krainy bajek

Wracają do niej największe gwiazdy. Ty też możesz! Podpowiemy ci, jak oswoić ten trend. Postaraj się, by chociaż jeden bohater kreskówek zamieszkał w twojej szafie.

Chcesz na chwilę cofnąć się do czasów dzieciństwa? Nic prostszego!

Reklama

Givenchy i Moschino to marki, które rozumieją twoje potrzeby i promują modę na bajki. Jeremy Scott, dyrektor kreatywny Moschino, co sezon wprowadza do swoich kolekcji baśniowy motyw przewodni. Bohaterowie filmów Walta Disneya goszczą na ubraniach, bieliźnie i dodatkach.

Producenci kosmetyków także nie zapomnieli o twoich dziecięcych marzeniach. Używając różu czy cieni inspirowanych Myszką Minnie, poczujesz się jak prawdziwa królewna. Myślisz, że to infantylne? Jesteś w błędzie. Wystarczy odpowiednio zinterpretować ten trend. Jeśli nie masz dość odwagi, by założyć sukienkę z wizerunkiem SpongeBoba, wybierz bieliznę lub etui na telefon.

Totalny odlot

Bajkowy total look to absolutny hit. Doskonale wie o tym Natasza Urbańska (37), która zdecydowała się na sukienkę i torebkę z tym samym motywem. Jak szaleć, to na całego.

Zabawny gadżet

Trend na bajki nie ogranicza się tylko do printów z bohaterami kreskówek. Możesz skusić się również na zabawne dodatki - jak Margaret (23). Uszy Myszki Miki wprowadziły luz do galowej stylizacji piosenkarki.

SHOW 2/2015

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje