Reklama

Reklama

Mohito by Marta Żmuda Trzebiatowska

Aktorka zaprojektowała ekskluzywną kolekcję dla Mohito.

W połowie września pojawi się w sprzedaży Exclusive Collection - linia Mohito zaprojektowana przez Martę Żmudę Trzebiatowską.

Reklama

- Niepewnie czuję się w roli projektantki, muszę przyznać. Kiedy zobaczyłam już ubrane modelki poczułam wielką odpowiedzialność, bo na etapie projektowania świetnie się bawiłam. Przeżyłam fantastyczną przygodę. Miałam przywilej poznać świat mody od podszewki. Czułam się trochę jak w filmie "Diabeł ubiera się u Prady". To była żmudna, ale nie nudna praca. To jest moja szafa. To są ciuchy, które wybrałabym dla siebie. Ciemne, mroczne, dużo ćwieków, zamków, ale taka jest też ta mniej znana część mojej duszy, mojej natury. Najfajniejszy był pierwszy etap, moment szukania inspiracji, motywów, które dałby początek kolekcji. Najbezpieczniej czułam się jednak na planie sesji zdjęciowej w Paryżu - mówiła po pokazie Marta Żmuda Trzebiatowska.

Efekt rocznej współpracy marki Mohito i aktorki można było zobaczyć podczas pokazu, który odbył się 4 września w Pałacu Kultury i Nauki w warszawie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje