Reklama

Reklama

Magda Hasiak

Magda Hasiak to czołowa poznańska projektantka. Współtwórczyni kolektywu Selektornia, który od pięciu lat zachwyca nie tylko rynek modowy, ale przede wszystkim kobiety.

Magda Hasiak to czołowa poznańska projektantka. Współtwórczyni kolektywu Selektornia, który od pięciu lat zachwyca nie tylko rynek modowy ale przede wszystkim kobiety.

Reklama

Magda Hasiak od dwóch sezonów projektuje pod własnym nazwiskiem. Swoje projekty adresuje do kobiet poszukujących niecodziennych rozwiązań. Charakterystyczne dla jej modeli jest zabawa geometrią i to właśnie ta kombinacja wyróżnia ją na rynku modowym i stawia pośród najbardziej kreatywnych architektów mody w naszym kraju. Obok projektowania doskonale odnajduje się w pracy na planie zdjęciowym, gdzie tworzy stylizacje, które często powstają na bazie samodzielnie tworzonych kostiumów.

Magda wcześniej pracowała dla marki Carry jako projektantka, później podjęła się współtworzenia własnego brandu. Z sukcesami prowadzi własny butik w poznańskim SPOT oraz pracownię w Concordia Design.


Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: kolekcja | Wiosna-lato 2014 | projektantka mody

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje