Reklama

Reklama

"Kreacje z odzysku" na antenie Polsat Cafe

Jak stylowo ubrać się w second-handzie? Odpowiedź na to pytanie znają gospodarze programu "Kreacje z odzysku". W każdą sobotę o godzinie 11.00 na antenie Polsat Cafe Davina Reeves-Ciara i Tomasz Jacyków będą podpowiadać jak ubierać się modnie, tanio i w duchu zero waste... W każdym odcinku uczestnik programu przejdzie metamorfozę. Jesteście ciekawi, kto tym razem na oczach widzów zmieni swój wizerunek?

Czy szafa pełna ubrań to wstyd? Nie, to temat numer jeden w modowej debacie. Nie od dziś wiadomo, że przemysł związany z modą przyczynia się do zanieczyszczenia środowiska i zmian klimatycznych. Dlatego twórcy programu "Kreacje z odzysku" chcą zostać coachami ekologicznego podejścia do mody. 

Reklama

Gospodarze programu Davina Reeves-Ciara i Tomasz Jacyków będą inspirować, podpowiadać, doradzać i wymagać zmian na lepsze. W programie nie zabraknie kobiet, które trzeba będzie wyleczyć z zakupoholizmu i pokazać, że istnieją inne rozwiązania. Bycie modną nie oznacza kupowania kolejnej sukienki czy płaszcza. Zawsze można dokładnie przyjrzeć się dużym szafom i dokonać selekcji, a potem wymiany z drugiej ręki. 

W najnowszym odcinku prowadzący będą gościć blogerkę modową, której szafa jest większa od autobusu. Okazuje się, że ubrania, które magazynuje, nie pasują do jej sylwetki. Niestety... Gorzkich słów nie będzie oszczędzał Tomasz Jacyków. Stylista udowodni, że to, co idealnie prezentuje się na zdjęciach w mediach społecznościowych, nie zawsze dobrze wygląda na co dzień. 

Jak na ściągnięcie paska zareaguje zaproszona do studia Influencerka? Jakie atuty swojej figury odkryje? I czy posłucha głosu rozsądku ze strony gospodarzy programu "Kreacje z odzysku"? Tego wszystkiego dowiecie się w najbliższą sobotę o godzinie 11.00 na antenie Polsat Cafe. 

***Bądź pierwszy i zobacz fragment najnowszego odcinka***


Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Jacyków | Polsat | Polsat Cafe | Kreacje z odzysku | moda | Styl.pl | INTERIA

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje