Reklama

Reklama

Kompaktowe ekspresy do kawy Saeco Minuto

Saeco Minuto - w pełni automatyczne ekspresy do kawy, które łączą wyjątkowo dużą pojemność z niezwykle zgrabną sylwetką.

Minuto jako jedyny w swoim segmencie w pełni automatyczny ekspres do kawy, łączy w sobie wyjątkowo dużą pojemność (1,8 l, 250 g i 15 porcji) z niezwykle zgrabną sylwetką (zaledwie 21,5 cm szerokości, 33 cm wysokości i 42,9 cm długości).

Dwa sposoby spieniania mleka

Reklama

W zależności od wybranego modelu, ekspres Minuto wyposażony jest w klasyczny lub automatyczny system spieniania mleka, odpowiednio do preferowanego sposobu przygotowania mleka, co gwarantuje niezrównaną jakość mlecznej pianki, czyli crema di latte.

Możesz obudzić w sobie talent baristy przygotowując ulubioną kawę w sposób tradycyjny, z wykorzystaniem klasycznego systemu spieniania mleka. Możesz również zdać się na nowy, opatentowany automatyczny system spieniania mleka, by za jednym naciśnięciem przycisku szybko i bez najmniejszego wysiłku przygotować pyszną i gęstą piankę o niezmiennie optymalnej temperaturze gwarantowanej działaniem wyjątkowej komory cyklonicznej, zdolnej również do zapewnienia ciągłego przepływu płynu bez rozprysków.

Ekspres Minuto wyposażony został w szybko nagrzewający się bojler, który umożliwia natychmiastowe zaparzenie kawy, tuż po spienieniu mleka (lub odwrotnie). Bez względu na rodzaj kawy, opatentowany przez Saeco inteligentny system mielenia automatycznie dostosuje parametry cyklu mielenia do użytej mieszanki, aby wydobyć z ziaren pełnię smaku i aromatu.

Ceramiczne młynki mielą kawę

Niezawodne i niezwykle ciche ceramiczne młynki zastosowane w ekspresach Minuto nigdy się nie przegrzewają, co gwarantuje niezmiennie perfekcyjny rezultat mielenia ziaren. Aby jeszcze lepiej dostosować właściwości zaparzanych napojów do indywidualnych preferencji użytkowników, Minuto oferuje 5 ustawień stopnia zmielenia, od kawy najdrobniej zmielonej - dla amatorów gęstego, intensywnego w smaku espresso - po grubiej zmieloną - idealną do przygotowania delikatniejszej café crème.

Wygodny mechanizm regulacji wysokości wylewki (zakres od 70-145 mm) umożliwia korzystanie z filiżanek i kubków o dowolnych rozmiarach i kształtach i zapobiega rozpryskiwaniu się napoju.

Praktyczny wyświetlacz z pamięcią

Minuto ma również intuicyjny wyświetlacz zaopatrzony w funkcję pamięci Memo. Rozwiązanie to umożliwia automatyczny wybór rodzaju kawy i dowolne programowanie parametrów parzenia takich jak długość zaparzania, intensywność oraz temperatura (ostatnia opcja dostępna wyłącznie w ekspresach Minuto z systemem automatycznego spieniania mleka).

Aby zagwarantować optymalny komfort użytkowania i długi okres eksploatacji ekspresu Minuto, firma Saeco opracowała inteligentne rozwiązania pozwalające do minimum ograniczyć obowiązki związane z czyszczeniem i konserwacją urządzenia. Zarówno tackę ociekową, jak i pojemnik na odpadki można bezpiecznie myć w zmywarce.

W pełni automatyczny program płukania i usuwania kamienia gwarantuje prawidłową konserwację ekspresu do kawy, przedłużając czas jego eksploatacji, natomiast dzięki łatwemu dostępowi z boku urządzenia regularne czyszczenie i smarowanie wyjmowanego systemu parzenia przebiega szybko i sprawnie.

HD8762/09  - Minuto z automatycznym systemem spieniania mleka - cena: 1999 zł

HD8761/09 - Minuto z klasycznym systemem spieniania mleka - cena: 1799 zł


Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: ekspres do kawy | kawa | zmywarka | philips | philips saeco | mleko

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje