Reklama

Reklama

Kiermash, czyli modowe zapasy na zimę

Pogoda wciąż nas rozpieszcza, ale nie ma się co oszukiwać: już za kilka tygodni chłód, deszcz, a może i śnieg, zagoszczą w Polsce na dobre. Jednak zamiast rozpaczać, lepiej się przygotować. W ciepłym swetrze, puszystym szaliku i wygodnych botkach, żadna aura przecież nie straszna. Doskonałą okazją do uzupełnienia garderoby jest Kiermash – targi niezależnej mody, których jesienna edycja rusza w Krakowie już 19 września.

Kiermash to wydarzenie, którego miłośnikom mody nie trzeba przedstawiać. Organizowane co kwartał targi za każdym razem przyciągają setki miłośników mody, którzy prosto od twórców kupować mogą kupować oryginalne ubrania, dodatki, a także kosmetyki i akcesoria do wnętrz.

Reklama

Nie inaczej będzie tym razem. "Mury Muzeum Inżynierii Miejskiej po raz kolejny wypełnią się oryginalnymi, nietuzinkowymi płaszczami, wyróżniającymi się kurtkami, zwiewnymi sukienkami oraz dopełniającymi stylizacje okularami czy biżuterią. Nie martwcie się, męska część odwiedzających też znajdzie coś dla siebie. A wszystko to odbędzie się w akompaniamencie wyśmienitej muzyki, ciepłej atmosfery i aromatycznej kawy", zapowiadają organizatorzy.

Tym razem w Kiermashu będzie można wziąć udział nie tylko w sposób tradycyjny - odwiedzając Muzeum Inżynierii Miejskiej przy ul. Wawrzyńca, ale również online. Produkty prezentowane będą na fanpage’u imprezy na Facebooku oraz na jej instagramowym profilu.

W szale zakupów nie można jednak zapomnieć o bezpieczeństwie. Z uwagi na epidemię COVID-19 organizatorzy proszą o internetową rejestrację uczestników, a także o dezynfekcję rąk oraz o zakrywanie ust i nosa.

Kiermash potrwa od 19 do 20 września, a zakupy w Muzeum Inżynierii Miejskiej będzie można zrobić w godz. 11-18. Szczegółowe informacje na profilu wydarzenia na Facebooku. 


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje