Reklama

Reklama

Katarzyna Tusk w najmodniejszym dodatku tego lata

Moda wymaga poświęceń i odwagi. Jednak Katarzyna Tusk nie ma z tym problemu. To ona kreuje trendy. Chusta na głowie nie przyjęła się wśród Polek, czy te zdjęcia to zmienią?

Okazuje się, że stylizacja na upalne popołudnie nie musi być sztampowa. Kasia Tusk przyzwyczaiła nas do białych koszul i naturalnych dodatków. Tym razem pozostajemy przy bieli, ale pierwsze skrzypce gra to, co na głowie. No właśnie co? Chusta, najmodniejszy dodatek tego lata. 

Reklama

Choć panie nie kupiły tego trendu, blogerka modowa pokazuje jak z gracją nosić ją w upalne dni. "Zawsze na tak, ale to na głowie nieeee"- czytamy w komentarzach na Instagramie. To dowód na to, że Tusk poszła pod prąd. Nie pierwszy raz. Wystarczy przewinąć zdjęcie.

Bluzka z krótkim rękawem wykończona czarnymi obszyciami. Na popularnej aplikacji z ubraniami używanymi podobną można kupić za 20 złotych. Do tego białe, dżinsowe szorty. I stylizacja gotowa. Kasia Tusk, choć sama sprzedaje ekskluzywne rzeczy, pokazuje, że jej propozycje mają zamienniki, z których może korzystać każda z nas. Tylko, czy będzie chciała? Co sądzicie?

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama