Reklama

Reklama

HEROESQUE

HEROESQUE to marka łącząca wysokiej jakości tkaniny z charakterystycznym geekowym designem. W swojej kolekcji posiada świetnie skrojone bluzy, t-shirty z nadrukami oraz wygodne spodnie. To ubrania stworzone dla kobiet, które lubią bawić się modą, włączając elementy pop kultury do swojego codziennego stylu. Zabawa formą graficzną, połączona z dobrze skrojonymi formami basic to cechy charakterystyczne marki.

Co jest dla was najistotniejsze przy powstawaniu kolekcji? 

- Każdy projekt musi być tożsamy z filozofią HEROESQUE. Finalny, komfortowy krój musi podkreślać kobiecą sylwetkę, dając efekt urban chic. Brzmi lekko i przyjemnie, jednak w rzeczywistości to wieloetapowy proces - od stworzenia spójnego projektu, poprzez wybór najlepszych jakościowo tkanin, po kontrolę wykończeń. Dla nas kluczowy jest ostateczny odbiorca.

Reklama

Gdzie szukacie inspiracji do nowych projektów?

- Z wszechobecnej pop kultury: filmów, nowoczesnego dizajnu i komiksów. HEROESQUE łączy zabawne slogany przedstawiając je w nowoczesny i charakterystyczny pod względem wizualnym sposób. Bawimy się formą graficzną łącząc ją z dobrze skrojonymi formami basic. Mamy mnóstwo pomysłów.

Która rzecz z kolekcji jest waszą ulubioną?

- Zdecydowanie bluza w dinozaury, która wywołuje nieprawdopodobną ekscytację klientek. Nie wynika to jedynie z wykorzystanego wzoru, ale również z faktu że bluza po założeniu dobrze się układa. To bardzo ważne, by przywiązywać uwagę do szczegółów - długości rękawów, jakości wykończeń,  czy kroju. Podobnie jest z koszulką "Party Like Gatsby", która natychmiast wywołuje uśmiech na twarzach klientek. To najczęściej wybierany t-shirt na prezent.

- Z jakich materiałów powstają ubrania?

- Bazujemy na wysokogatunkowej bawełnie i wiskozie. Wybieramy dzianiny, które są miłe w dotyku, Wszystkie ubrania są tworzone w Polsce.

Jak wyobrażacie sobie przyszłość marki?

- Wygląda ona całkiem pracowicie. W najbliższej przyszłości planujemy poszerzyć ofertę, między innymi o jeszcze bardziej kobiece projekty, zachowując oczywiście charakterystyczny, graficzny styl i konwencję miejskiego szyku. Można spodziewać się zupełnie nowych modeli oraz długo oczekiwanej kolekcji męskiej.

- Jak oceniacie polski przemysł modowy?

- Branża bezsprzecznie zaczęła się profesjonalizować.  Jednak to świadomość klientów napędza lokalny przemysł modowy. Często spotykamy klientki, które dokładnie wiedzą czego szukają. Rynek rozwija się wyjątkowo intensywnie, również dzięki regularnej organizacji ogromnych przedsięwzięć, które wspierają młodych projektantów. Biznes modowy powoli, ale efektywnie przekracza granice kraju. Widać, że jest jeszcze mnóstwo do zrobienia, ale i wiele możliwości do wykorzystania.

Ubrania HEROESQUE są dostępne na platformie SHOWROOM.PL.Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje