Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Charmsy. Biżuteria o wielu twarzach

Już dawno przestała być jedynie ozdobą. Dziś to sposób na wyrażanie siebie, spełnianie swoich marzeń i dodanie pewności siebie. Biżuteria dla wielu kobiet staje się podkreśleniem ich stylu życia. W tej roli doskonale sprawdzają się charmsy. Czym są i dlaczego cieszą się taką popularnością?

Biżuteria pomaga nam uzewnętrznić nasze własne "ja" znacznie lepiej niż ubiór. Delikatny dodatek sprawia, że nawet w najbardziej formalnym uniformie możemy poczuć się sobą, nie tracąc przy tym oficjalnego wyglądu. To powoduje, że biżuteria staje się czymś niezwykle osobistym i intymnym, zwłaszcza jeśli możemy ją spersonalizować według własnych potrzeb.

Co to są charmsy?

Reklama

Charmsy to inaczej mówiąc przywieszki lub zawieszki, które przewleka się przez bransoletkę lub dopina do biżuterii. Wykonane są z różnorodnych materiałów, różnią się wielkością, kształtem, wzorem oraz kolorem. Mimo niewielkiego rozmiaru przyciągają uwagę, zwłaszcza jeśli przypięte do bransoletki swobodnie wiszą wzdłuż dłoni.

Dzięki ich zróżnicowaniu możemy kolekcjonować charmsy i tworzyć projekty, każdego dnia zmieniając wygląd naszej biżuterii, samodzielnie komponując bransoletki i naszyjniki. Różnorodność charmsów sprawia, że przestają one być jedynie dodatkiem do ubioru a stają się motywatorem, miłą pamiątką oraz symbolem.

Motywacja

Wyznaczając sobie cele, do których będziemy dążyć często brakuje nam motywacji. Chciałybyśmy zawsze mieć przy sobie coś, co będzie nam przypominać o tym, że warto walczyć. Takim motywatorem mogą być charmsy z ambasadorskiej kolekcji OHELO Ewy Chodakowskiej dla W.KRUK.

Cała kolekcja inspirowana jest rośliną ohelo - jagodą rosnącą w niezwykle trudnych warunkach, na zboczach wulkanu leżącego na jednej z wysp Oceanu Spokojnego. Roślina wbrew wszelkim przeciwnościom losu kwitnie i wytycza ścieżki, którymi podążają inne gatunki krzewów. Pragnieniem autorki kolekcji, Ewy Chodakowskiej, jest by każdy element kolekcji OHELO stał się dla innej kobiety symbolem osobistej siły, przemiany i indywidualnego potencjału.

Powstało jedenaście wzorów: jagody płaskie w kolorach czarnym, turkusowym, czerwonym oraz żółtego złota, jagody pełne -pozłocone, turkusowe, czerwone, czarne, jak również pozłocona wersja kwiatu oraz emblematu OHELO.

Każda jedna zawieszka może symbolizować jeden cel, do którego dążymy. Nosząc ją codziennie mamy dodatkową motywację. Charmsy mogą być też dla nas nagrodą, za realizację naszych planów. Co sama autorka mówi o kolekcji OHELO?

- Codziennie pokazuję innym kobietom, że możemy zmieniać się, rosnąć w siłę i zbierać owoce pracy nad sobą nawet wtedy, gdy warunki przetrwania są bezlitosne jak na wulkanie. Chcę prowadzić je do realizacji marzeń, aby uwierzyły w siebie oraz nagradzały się słowem, uśmiechem za każdym razem, kiedy pokonają kolejny zakręt. I inspirowały się nawzajem, tak jak mnie inspirują ich historie, wysiłek, gorzkie łzy i sukces... Słodki jak jagody OHELO - podsumowuje Ewa Chodakowska.

Wspomnienia

Charmsy to również świetny sposób, by uczcić ważne wydarzenia w naszym życiu. Awans w pracy, pierwsza rocznica związku, urodzenie dziecka czy spełnienie największego marzenia - każdą z tych okazji możemy upamiętnić przy pomocy niewielkiej zawieszki, której znaczenie będziemy znały wyłącznie my same. Sentymentalna pamiątka będzie nam towarzyszyć w każdej chwili naszego życia. Ciężko wyobrazić sobie lepszy sposób na upamiętnienie wyjątkowych wspomnień!

Symbol relacji

Biżuteria to również świetny sposób na podkreślenie wyjątkowości relacji z bliskimi osobami. Nie ważne, czy chodzi o siostrę, przyjaciółkę, mamę czy partnera. Charmsy możemy podarować im w prezencie, jako symbol bliskości i wyjątkowości, a także utworzyć samodzielną kolekcję, która będzie częścią spersonalizowanej bransoletki lub naszyjnika. Dzięki temu nawet w najgorszych chwilach, nasi bliscy będą zawsze obecni przy naszym boku.

Charakterystycznym akcentem w ambasadorskiej kolekcji W.KRUK są inspirowane pionierską rośliną charmsy OHELO. Powstało jedenaście wzorów: jagody płaskie w kolorach czarnym, turkusowym, czerwonym oraz żółtego złota, jagody pełne - pozłocone, turkusowe, czerwone, czarne, jak również pozłocona wersja kwiatu oraz emblematu OHELO.

Artykuł powstał we współpracy z marką W.KRUK

 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje