Reklama

Reklama

Bądź boska

Monika Jurczyk chce nauczyć Polki trudnej sztuki ubierania się odpowiednio do swojej sylwetki.

Książka "Bądź boska" to poradnik, jak się ubierać, oparty na autorskim systemie polskich sylwetek. Napisany przez stylistkę Monikę Jurczyk udowadnia, że styl to kwestia proporcji, a piękno nie ma rozmiaru. Uczy jak mądrze kupować i zarządzać swoją szafą.  Zdradza też sztuczki profesjonalistek, które działają zawsze niezależnie od mody, stylu czy wieku. 

Reklama

Rekomentacje:

Podobno wygląd nie jest ważny, bo liczy się wnętrze. No więc ta książka udowadnia, że jedno drugiemu nie przeczy. "Bądź boska" jest lekturą bystrą, zabawną i w jakimś sensie bezkompromisową, co sugeruje już sam jej tytuł. Autorska analiza typów sylwetek, obalenie mitów i obiegowych mądrości (kobiety, naprawdę dajcie sobie spokój z czernią), sztuczki i tricki, jak w kwadrans zostać gwiazdą wieczoru i jak sprawić, by koleżanki szlag trafił z zazdrości - to tylko niektóre powody, dla których warto po nią sięgnąć. Czytajcie i bądźcie boskie.

Michał Zaczyński felietonista, blogger

Ze wstępu autorki Moniki Jurczyk:   (...) Kilka lat pracy osobistej stylistki zainspirowało mnie do stworzenia autorskiego systemu sylwetek, piramidy prawidłowego ubierania się i zaowocowało filozofią Fashion moments. W tej książce podzielę się najważniejszymi obserwacjami i odkryciami. Zawdzięczam je setkom moich dotychczasowych klientek, którym tutaj chcę podziękować za zaufanie, inspiracje i lata wspólnego uczenia się od siebie. Dla mnie styl to nie wybiegi i trendy. A ubieranie to nie próżność ani fanaberia. Wiem z doświadczenia, że "fatałaszki" mają moc odmieniania podejścia do życia, pracy, związku. Oczywiście tylko takie, które są idealnie dobrane. Nie akceptuję przebierania, wciskania kogoś na siłę w ubrania, w których dobrze wygląda, ale źle się czuje. Ubieram, a nie przebieram. Książka ma być remedium na twoje wyrzuty sumienia podczas zakupów. Gdy przeczytasz mój poradnik, skomponujesz swoją szafę rozsądnie, wybierzesz tylko te rzeczy, które do ciebie pasują. Inwestuj w swój wygląd, ale rób to z głową. Zmieniaj nawyki. Gwarantuję ci, że przestaniesz kupować ubrania, których i tak nigdy nie zakładasz. (...)    

Książkę poleca Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama