Reklama

Reklama

Agencje modelek oszalały na jej punkcie

Dziewiętnastoletnia studentka nie była zbyt zachwycona, kiedy internauta o pseudonimie thesunk wrzucił jej zdjęcie, zrobione podczas festiwalu studenckiego, do sieci.


Reklama

 Anok Yai oceniła, że nie wygląda na nim zbyt dobrze. Internauci byli jednak przeciwnego zdania. Zdjęcie rozeszło się po sieci błyskawicznie, budząc powszechny zachwyt, a prestiżowe agencje modelek zaczęły poszukiwania dziewczyny. Efekt? Dziewczyna właśnie podpisała kontrakt z Next Models, agencją która reprezentuje między innymi Lanę Del Rey and Ritę Orę. Anok Yai jest pochodzenia sudańskiego, a urodziła się w Egipcie. W Stanach Zjednoczonych zamieszkała mając dwa latka i dorastała w Manchesterze  (New Hampshire). Od dziecka marzyła o modelingu, ale nie wierzyła, że te marzenia się spełnią.

 Przełom nastąpił kiedy na festiwalu wpadła na fotografa Steve’a Halla, który zrobił jej kilka zdjęć i stwierdził, że o modelingu powinna pomyśleć na poważnie. Zamieścił zdjęcia na swoim profilu thesunk, co rozpoczęło reakcję łańcuchową. Anok w mgnieniu oka zdobyła popularność wśród internautów i przebojem podbiła branżę modową.


Reklama

Reklama

Reklama