Reklama

Reklama

Polka wśród najlepiej ubranych ludzi świata

Magazyn "Vanity Fair" opublikował swój słynny ranking. W zestawieniu znaleźli się ludzie filmu, muzyki, mody, polityki, członkowie rodzin królewskich oraz, po raz pierwszy w historii, sami czytelnicy magazynu. Jedyną Polką w tym elitarnym gronie jest Magdalena Knitter.

Za najlepiej ubrana kobietę została uznana Kerry Washington. Ostatni film aktorki to "Django Unchained" w reżyserii Quentina Tarantino. Najlepiej ubranym mężczyzną okazał się piosenkarz Justin Timberlake, który przywiązał się do marki Tom Ford. Zaraz za nim znalazł się Keith Richards z Rolling Stonesów.

Wśród wyróżnionych osób znalazły się trzy członkinie rodzin królewskich. Najwyżej sklasyfikowano księżną Kate, dalej w zestawieniu pojawiła się księżna Letizia z Hiszpanii i księżna Magdalena ze Szwecji. Tym razem w rankingu nie uwzględniono księcia Harry’ego, który znalazł się na liście w ubiegłym roku.

Reklama

Docenieni zostali również ludzie ze świata mody - zarówno modelki, jak i projektanci. Wśród modelek pojawiła się m.in. Gisele Bundchen, Dree Hemingway oraz starsza, 82-letnia Carmen Dell’Orefice. Vanity Fair umieścił na liście Victorię Beckham, Alice Temperley i Tory’ego Burcha.

Magazyn zdecydował również, która pierwsza dama jest najlepiej ubraną wśród żon głów państw. Okazało się, że nie jest to, jak wcześniej Michelle Obama, ale pierwsza dama Chin czyli Peng Liyuan.

W rankingu znalazła się też m.i.n. piosenkarka Beyonce, aktorka Charlize Theron oraz modelki Dita Von Teese i Lara Stone.
Ranking ukazał się we wrześniowym numerze "Vanity Fair". Na okładce wydania znalazła się nie zwyciężczyni rankingu, ale księżna Diana.

W tym roku, po raz pierwszy magazyn zdecydował się na docenienie swoich czytelników. Każdy mógł wysłać zdjęcie swojej stylizacji i walczyć o miejsce w rankingu.

W zestawieniu "International Best-Dressed List Challenge" pierwsze miejsce zajęła blogerka z USA - Hallie Swanson. Właśnie w tym rankingu znalazła się Polka, Magdalena Knitter - blogerka oraz, jak sama siebie nazywa, "personal shopper".

Anna Baranowska-Ślusarek / RMF24

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje