Reklama

Reklama

Pokaz Łukasza Jemioła

15 listopada Łukasz Jemioł pokazał swoją najnowszą kolekcję. Tym razem projektant zainspirował się geometrią. Pozostał jednak, przy właściwych dla siebie miękkich tkaninach: kaszmir, jedwab, żakard jedwabny, cekiny.

Łukasz Jemioł zdecydował się kolejny raz na stonowane odcienie, tym razem złota, bieli i niebieskiego, z nadrukiem chmur i czarnych elementów graficznych. - Trzy tygodnie temu pokazałem linię Basic, która jest dla każdego. Tym razem jest bardziej delikatnie, wieczorowo, wykwintnie. Kolekcja jest limitowana. Mam nadzieję, że kobiety będą marzyły, by mieć choć jedną taką rzecz swojej szafie - wyjaśnił projektant.

Reklama

- Uwielbiam Łukasza za to, że potrafi połączyć wygodę z krojem podkreślającym kobiecość. Tej zimy na pewno coś z jego najnowszej kolekcji znajdzie się w mojej szafie - mówiła Dorota Gardias. Natomiast Daria Widawska, która na pokaz przyszła w kreacji projektanta postanowiła, że już jej nie odda. - Czuję się w tym elegancko, a jednak swobodnie. Łukasz Jemioł jest wyjątkowo zdolnym projektantem - powiedziała aktorka. - On szyje rzeczy, które są uniwersalne. W tej sukience czuję się ubrana, a nie przebrana. Poza tym nadaje się i na takie wieczorne wyjście jak dzisiaj, a z innymi dodatkami to świetny strój na spotkanie z koleżankami - przekonywała Klaudia Halejcio


Publiczność obecna na pokazie nagrodziła projektanta gromkimi brawami. Było to uznanie nie tylko dla kolejnej wyjątkowej kolekcji, ale również podziękowanie za piękne widowisko jakim był ten pokaz dzięki oryginalnej, nowoczesnej scenografii.


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje