Reklama

Reklama

Minimalizm Bohoboco

Pokaz kolekcji Bohoboco na wiosnę-lato 2015

W warszawskiej Hali Expo odbył się pokaz najnowszej kolekcji duetu Bohoboco na sezon wiosna/lato 2015.

Bohoboco to Kamil Owczarek i Michał Gilbert Lach - dwóch młodych ludzi z talentem i podobną wizją artystyczną. Estetyka proponowana przez markę to mieszanka stylów charakterystycznych dla najważniejszych stolic mody - nowojorski luz, londyńska awangarda, paryski szyk i mediolański przepych.

Reklama

Sezon wiosna/lato 2015 niesie za sobą szczególną kolekcję - Bohoboco obchodzi w tym roku swoje 5. urodziny, a ta wyjątkowa rocznica ma swoje odzwierciedlenie w przygotowanych projektach. Na wybiegu pojawiło się wiele minimalistycznych stylizacji. Geometryczne fasony idealnie komponowały się ze scenografią pokazu. Projektanci postawili na czerń, biel, kobalt i dużo asymetrii. Pojawiły się też niewielkie akcenty w postaci połyskujących tkanin. 

- Z chłopakami z Bohoboco znamy się już ładnych parę lat. Poziom ich projektów wciąż jest najwyższy, spośród zaprezentowanych propozycji na pewno wybiorę sobie coś na zbliżającą się premierę - powiedziała Marta Żmuda Trzebiatowska. - Moja sympatia do tego duetu jest szczególna, ponieważ byłam pierwszą osobą, która założyła sukienkę Bohoboco - było to na Telekamerach kilka lat temu. Wówczas wiele osób bałoby się włożyć na siebie coś od mało znanego projektanta, ale ja mam w sobie mnóstwo odwagi i nie miałam tego problemu. Dzięki temu do dziś jest między nami nić zażyłości i bardzo kibicuję chłopakom - dodała Paulina Smaszcz-Kurzajewska.

Bohoboco od momentu zaistnienia na polskiej scenie modowej, zyskało wielu fanów, również wśród gwiazd i celebrytów. Nie mogło ich zatem zabraknąć na tak ważnym pokazie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje