Przejdź na stronę główną Interia.pl

Calzedonia modeluje sylwetkę

Na sezon wiosna/lato 2015 Calzedonia prezentuje nową ofertę produktów modelujących sylwetkę, stworzonych przy użyciu technologii inteligentnego włókna poliamidowego Emana.

Ta niezwykle innowacyjna technologia opiera się na wpleceniu bioaktywnych minerałów do przędzy, przez co zwiększa się wymiana ciepła i jego przenikanie do skóry, co poprawia mikrokrążenia krwi o 88%. Dokładne badania klinicznie, przeprowadzone w międzynarodowych laboratoriach kosmetycznych, udowodniły skuteczność działania Emana, pokazując znaczącą zmianę wpływającą na poprawę elastyczności oraz gładkości skóry.

Reklama

Calzedonia zdecydowała się zastosować technologię Emana do produkcji swoich słynnych legginsów z efektem push-up, dostępnych w klasycznej czerni i w wersji denimowej. Propozycje marki to ukłon w stronę potrzeb współczesnych kobiet, które nie tylko chcą doskonale wyglądać, ale także polepszyć wygląd własnej skóry. W kolekcji występują modele z krótkim i dłuższym pasem. Różnica będzie zauważalna już po miesiącu noszenia wygodnych produktów Emana. Wystarczy jedynie mieć na sobie swoje ulubione modele Calzedonia przez sześć godzin każdego dnia przez 4 tygodnie, żeby odczuć zmianę wynikającą z zastosowania innowacyjnej technologii Emana.

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje