Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Natalia Mroszczyk

Jak dać starym skórzanym kurtkom i płaszczom drugie życie? Natalia Mroszczyk z Krakowa znalazła na to idealny sposób. Efekty są niesamowite!

Natalia jest studentką krakowskiego ASP. Sztuka i projektowanie od zawsze były jej pasją, więc nikogo nie zdziwił fakt, że trochę ponad rok temu zaczęła projektować i szyć torebki. Ich niezwykłość polega na niepowtarzalności oraz starannym, ręcznym wykonaniu.

 Najpierw trzeba wybrać się do ciucholandu i znaleźć odpowiednią skórę, później przychodzi część najtrudniejsza, czyli wykrajanie. Potem Natalia po prostu siada i szyje, a każda torebka, która wychodzi spod jej rąk jest wyjątkowa.

- Każda rzecz, jaką robię jest jedyna w swoim rodzaju, nie ma drugiej podobnej torebki, każdy model jest inny - mówi Natalia - To, co tworzę zmienia się razem ze mną - dodaje.

Oprócz torebek Natalia szyje etui na laptopy i tablety oraz płócienne plecaki. Tworzy również torebki według projektów klientek. Jej dzieła można znaleźć m.in. na Facebooku pod nazwą Dark Chocolate.

Dowiedz się więcej na temat: torebki | moda | młode talenty | dodatki

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje