Reklama

Reklama

Zgłoszenie "Itolliny"

Tworzenie nowych stylizacji to mój żywioł.

Ze względu na specyficzną pozę na zdjęciu niewiele widać, ale bardzo podoba mi się romantyczna atmosfera tego zestawu, a przynajmniej jego górnej części. Kwiat wpięty we włosy jest niesamowicie uroczy, pasek na biodrach jeszcze bardziej podkreśla boho klimat stroju, a granatowe dżinsy sprawiają, że całość wygląda nowocześnie i świeżo. Jedna rzecz, do której mogłabym się przyczepić, to zbyt ciężkie, zimowe botki z kożuszkiem (można by tu użyć powiedzenia "jak kwiatek do kożucha" w zupełnie dosłownym sensie:)), ale tak jak mówiłam- trudno ocenić jak prezentuje się całość, bo na zdjęciu nie widać całego stroju.

Reklama

Stylizacja druga: prosta, urocza stylizacja, z wykorzystaniem tych samych dodatków (kwiatek w tym wydaniu jest super!), jednak o zupełnie innym, znacznie bardziej letnim charakterze. Białe sandałki to wisienka na torcie, całość idealna!

Stylizacja trzecia: kilka prostych, bazowych elementów, świetnie połączonych w stylową całość. Podszyta kożuszkiem skórzana kurtka jest niesamowita, a jej zestawienie z ze zwykłym białym t-shirtem sprawia, że strój nabiera charakteru rodem z bloga Altamira NYC, gdzie prezentowane są zdjęcia modelek "off duty", czyli w codziennych, ale wciąż stylowych odsłonach. Wielki plus za to, że we wszystkich trzech stylizacjach powtarzają się te same elementy, jednak zestawiane są w zupełnie róży sposób – ocenia STYLEDIGGER

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat konkursu "Akcja stylizacja".

Dowiedz się więcej na temat: stylizacja | konkurs | ubrania

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje