Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Zgłoszenie "Itolliny"

Tworzenie nowych stylizacji to mój żywioł.

Ze względu na specyficzną pozę na zdjęciu niewiele widać, ale bardzo podoba mi się romantyczna atmosfera tego zestawu, a przynajmniej jego górnej części. Kwiat wpięty we włosy jest niesamowicie uroczy, pasek na biodrach jeszcze bardziej podkreśla boho klimat stroju, a granatowe dżinsy sprawiają, że całość wygląda nowocześnie i świeżo. Jedna rzecz, do której mogłabym się przyczepić, to zbyt ciężkie, zimowe botki z kożuszkiem (można by tu użyć powiedzenia "jak kwiatek do kożucha" w zupełnie dosłownym sensie:)), ale tak jak mówiłam- trudno ocenić jak prezentuje się całość, bo na zdjęciu nie widać całego stroju.

Reklama

Stylizacja druga: prosta, urocza stylizacja, z wykorzystaniem tych samych dodatków (kwiatek w tym wydaniu jest super!), jednak o zupełnie innym, znacznie bardziej letnim charakterze. Białe sandałki to wisienka na torcie, całość idealna!

Stylizacja trzecia: kilka prostych, bazowych elementów, świetnie połączonych w stylową całość. Podszyta kożuszkiem skórzana kurtka jest niesamowita, a jej zestawienie z ze zwykłym białym t-shirtem sprawia, że strój nabiera charakteru rodem z bloga Altamira NYC, gdzie prezentowane są zdjęcia modelek "off duty", czyli w codziennych, ale wciąż stylowych odsłonach. Wielki plus za to, że we wszystkich trzech stylizacjach powtarzają się te same elementy, jednak zestawiane są w zupełnie róży sposób – ocenia STYLEDIGGER

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat konkursu "Akcja stylizacja".

Dowiedz się więcej na temat: stylizacja | konkurs | ubrania

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje