Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ukochany problem

Przyszłym mamom zdarzają się gorsze dni. Jak z ciążowymi dolegliwościami radzą sobie gwiazdy?

Choć ciąża to jeden z najpiękniejszych okresów w życiu kobiety, mało która przyszła mama nie skarży się na dolegliwości o podłożu hormonalnym. Jednym z nich jest zgaga. Jak radzą sobie gwiazdy?

Reklama

Kate Hudson, która spodziewa się dziecka z Mattem Bellamy, liderem zespołu Muse, stawia na lekkostrawną dietę. Je niewielkie posiłki, ale co kilka godzin. Zrównoważone menu pomaga także na wzdęcia i nudności – to na nie uskarża się większość kobiet oczekujących potomstwa. Aby zachować dobre samopoczucie i kondycję, znane piękności chodzą na długie spacery i starają się spać po osiem, dziesięć godzin. Piją dużo wody mineralnej i ziołowych herbatek.

Victoria Beckham, która latem urodzi czwarte dziecko, ma inny sposób na ciążowe dolegliwości. Gwiazda ćwiczy jogę. Regularna gimnastyka doskonale wzmacnia mięśnie i likwiduje ich napięcie. To ważne w przypadku problemów z kręgosłupem. Rozciągające ćwiczenia to też remedium na bolesne skurcze łydek, spowodowane niedoborem fosforu. Gwiazdy doskonale wiedzą, że ciąża to nie jest czas, kiedy fotoreporterzy dadzą im odpocząć. Przeciwnie – obiektywy aparatów skierowane są na nie jeszcze częściej niż zwykle. Dlatego robią wszystko, by wyglądać promiennie. A my możemy się tego od nich uczyć!

SHOW 11/2011

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje