Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Wesele bez pary młodej. Nietypowy cykl imprez

​Zaczyna się od toastu. Potem jest rosół, schabowy oraz wódka, czas na tańce i oczepiny, a o północy kroi się tort. Brakuje tylko pary młodej! Dokładnie taki model imprez staje się coraz bardziej popularny w naszym kraju, a zapoczątkowała go pewna mieszkanka Bydgoszczy. "Wesela bez Pary Młodej" organizuje się obecnie na Kujawach i Pomorzu. Imprezy przyciągają setki gości w każdym wieku.

Jeśli myślicie, że żeby iść na wesele potrzeba pary nowożeńców wśród swoich bliskich, to nic bardziej mylnego. Pewna mieszkanka Bydgoszczy udowadnia, że taka impreza może odbyć się bez nich. Hanna Stępień od ponad 10 lat organizuje cykl imprez "Wesele Bez Pary Młodej". Jak twierdzi, zawsze lubiła na tego typu imprezy, ale od dłuższego czasu wśród jej bliskich nie było żadnych nowożeńców. W pewnym momencie wraz ze swoim byłym już partnerem postanowili zorganizować wesele sami, bez pary młodej.

Reklama

"Puściliśmy na uczelni informację, że organizujemy taką imprezę. Po wszystkim byliśmy stratni 3 tys. złotych, bo nie za bardzo wiedzieliśmy, jak to dobrze przygotować"- powiedziała w rozmowie z portalem WP. Pierwsza impreza miała miejsce w 2008 roku i bawiło się na niej zaledwie 40 osób. Chętnych z każdym rokiem przybywało. Obecnie na imprezę obowiązują zapisy. W tym roku zgłosiło się już 350 osób.

>>> Ile kosztuje udział w weselu? Sprawdź na następnej stronie <<<

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje