Reklama

Reklama

Piękne miejsca, w których zrobisz zdjęcia na Instagram

Robiąc zdjęcia na kanały social media zawsze staramy się znaleźć nietuzinkowe, interesujące miejsca, które będą stanowiły idealne tło. Specjalnie dla was przygotowaliśmy krótki przegląd miejsc, które podbijają media społecznościowe.

Zakrzówek to krakowski sztuczny zbiornik, który powstał w skutek zalania starego kamieniołomu. Mimo, że kąpiel w tym miejscu jest zabroniona, to wiele krakowian obrało je jako idealne miejsce wypoczynkowe i sprawdza się na sesje zdjęciowe ze względu na wspaniałą scenerię.

Reklama

Kolejne miejsce, które zdecydowanie nie mogło umknąć naszej uwadze to urocza ciężarówka Instaxa w Sarszawie. Nadaje się idealnie do zdjęć typu vintage.

To nie Bali tylko... Przylasek Rusiecki! Jest to kolejna zapomniana pozycja mieszcząca się w Krakowie. Jeśli szukasz miejsca, w którym można naładować baterie wśród zieleni i zrobić nietuzinkowe zdjęcia to zdecydowanie spełnia ono wszystkie powyższe kryteria.

Nie ważne ile masz lat - jeśli chcesz chodź na chwilę powrócić do czasów beztroskich i pełnych radości to zdecydowanie musisz wybrać się do parku rozrywki. Zdjęcia wśród kolorowych atrakcji podbijają profile influencerów.

Morskie Oko to jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce, dlatego warto wybrać się tam na wycieczkę i upamiętnić to na zdjęciu. Niezależnie od pory roku zawsze będzie zaskakiwać wspaniałym widokiem.

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje