Przejdź na stronę główną Interia.pl

Książę George kończy 5 lat

22 lipca syn księżnej Catherine i księcia Williama, książę George kończy 5 lat. Na profilu społecznościowym Kensington Palace pojawiło się jego urocze zdjęcie, zrobione tuż po chrzcie księcia Louisa.

Zdjęcie zostało zrobione przez Matta Porteous'a w ogrodach Clarence House. Jak donosi "The Telegrapf" książę ma na sobie koszulkę marki Amaia Kids, jednej z ulubionych marek księżnej. Koszulka "Daniel shirt" kosztuje 42 funty. Na zdjęciu rodzinnym po chrzcie najmłodszego dziecka księżnej Catherine, książę ma na sobie także skarpetki tej marki, kosztujące 7 funtów. Także księżniczka Charlotte na zdjęciu z okazji swoich pierwszych urodzin miała na sobie rajstopy tej marki - ich cena to 11 funtów.

Reklama

Zgodnie z regułami brytyjskiej sukcesji tronu, dzieci Williama mają pierwszeństwo przed księciem Harrym. Tak więc George jest w kolejce do tronu trzeci, po księciu Karolu i Williamie.

Jak zmieniał się George?

Przypominamy, jak przez te 5 lat zmieniał się książę George - ulubieniec tłumów. Urodził się 22 lipca 2013 roku, dzień później para książęca wraz z noworodkiem opuściła szpital.

Na tym zdjęciu książę ma niecałe 2 lata.

Zdjęcie opublikowane dzień przed drugimi urodzinami księcia.

Książę George skończył 3 lata - nie wszystkim spodobało się, co książę robi na tym zdjęciu - karmi psa lodami. "Eksperci ostrzegają, że psy mogą być uczulone na wyroby mleczarskie i czekoladę, więc karmienie ich nimi może wywołać problemy z trawieniem" - informował wtedy "Daily Mail".

Zdjęcie z 29 września 2016 roku.

Przejdź na kolejną stronę.

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje