Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Komedie: Idealny sposób na nudę

Wolicie nowsze komedie?

"Sposób na teściową" (2005 r.)

Reklama

W tej zabawnej komedii romantycznej będziecie mogli podziwiać grę aktorską Jane Fondy i Jennifer Lopez. Aktorki zagrają swoje rywalki, które za wszelką cenę będą chciały utrzymać względy Kevina.

Charlotte chce wyjść za mąż za Kevina, jednak jego matka, Viola okaże się kobietą z piekła rodem. Rozżalona wizją utraty ukochanego syna zrobi wszystko, aby rozdzielić zakochanych.

"Złe mamuśki" (2015 r.)

Wykończona matczynymi obowiązkami Amy Mitchel postanawia nieco się rozerwać. Wraz z wyzwolonymi przyjaciółkami wyrusza w miasto, pozostawiając wszelkie troski w domu. Szybko okazuje się, że takie życie znacznie bardziej się jej podoba. Zostawia więc męża i zaczyna spełniać marzenia oraz skupiać się na swoich potrzebach.

"Co robimy w ukryciu" (2014 r.)

Czy można połączyć komedię i wampiry? Oczywiście, że tak. Dokonał tego Taika Waititi, tworząc film w gatunku mockumentary, który przenosi nas wprost do domu tych mrocznych istot. Poznajemy tam Viago, Deacona, Vladislava i Petyra. Ich życie rozpoczyna się po zmroku, gdy opuszczają bezpieczne leże i ruszają na łowy, aby zaspokoić pragnienie ludzkiej krwi.

Kilkusetletnie wampiry muszą się jednak zmierzyć z wyzwaniami nowoczesności. Codzienne trudności, kłótnie i zabawne sytuacje dokumentuje podążająca za krwiopijcami grupa filmowców.

Która komedia przypadła wam najbardziej do gustu?

 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje