Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Asi jeszcze można pomóc. Sposób jest prosty

Joanna jest młodą kobietą, która jeszcze do niedawna świetnie sobie radziła. Prowadziła kilka sklepów z odzieżą i wychowywała 15-letniego syna. Wszystko zmieniło się w styczniu, gdy usłyszała upiorną diagnozę: nowotwór złośliwy piersi.

Asia jest pełna optymizmu i siły do walki. Nie poddaje się chorobie. Potrzebuje jednak pomocy. Terapia pochłania jej oszczędności, kobieta nie może pracować, właśnie rozpoczęła miesięczną radioterapię. Jest już po chemii i mastektomii.

Reklama

Joanna wie, że wygra z chorobą. Teraz walczy o to, by mieć do czego wracać. Nie chce pozwolić, by rak zabrał jej wszystko, na co ciężko pracowała przez całe życie. Joanna do końca września musi spłacić długi w czterech galeriach, nikt nie zgadza się na rozłożenie spłat do końca roku. Musiała już zamknąć dwa z czterech prowadzonych przez siebie sklepów. Nie chce pozwolić na to, by stracić kolejne, a tym samym pożegnać się ze źródłem utrzymania.

Przez wszystkie miesiące choroby Asia nie mogła sobie pozwolić na chwilę słabości. Każdą chwilę pomiędzy chemiami wykorzystywała na to, by pracować. Cztery dni po zabiegu mastektomii była w pracy, bo musi zarządzać swoją firmą. 

Joanna prosi tylko o jedną rzecz. Odwiedzenie jej sklepów i zrobienie w nich zakupów. Do swoich butików wprowadziła nową kolekcję. Co więcej, na hasło "rak piersi" oferuje 10% rabatu. Zbliża się nowy sezon, na pewno wiele z was planuje odświeżenie swojej szafy. Zwykłymi zakupami można sprawić, że Joasia znów zacznie się uśmiechać. 

Od czwartku do soboty (23.09.2017) w sklepie Gia LaModa w Galerii Ursynów organizowana jest akcja ratująca sklep. Adresy pozostałych butików możecie znaleźć na FB Asi.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje