Reklama

Reklama

10 typów mężczyzn z Tindera. Na kogo trzeba uważać?

Każdy z nich może namieszać ci w życiu. Niektórzy szukają zabawy, inni stałego związku. Oto 10 typów mężczyzn, których możesz spotkać na Tinderze. Zanim się zakochasz, przeczytaj!

Don Juan

Wszystko w nim przyciąga cię jak magnes. Zadbana fryzura, wysportowana sylwetka. Trudno jest się mu oprzeć. Wie, jak działa na kobiety, i w pełni z tego korzysta. W czwartek Agnieszka, we wtorek Paulina. Po co się ograniczać, skoro na świecie jest tyle pięknych, samotnych kobiet? Każdej wciska inną historię. 

Reklama

Rozpoznasz go po tym, że za dnia będzie bardzo zajęty i zmęczony. Rzadko kiedy będzie miał czas dla ciebie. Umawia się wyłącznie wieczorem.  Kiedy zapytasz o rodzinę i życie osobiste odpowie ci wymijająco lub po prostu skłamie. Dopóki nie zaczniesz być podejrzliwa, będzie ok. W przeciwnym wypadku najprawdopodobniej sam urwie kontakt. Może się tobą szybko znudzić.

Grafik

Kiedy wyświetli ci się jego zdjęcie, to zdziwisz się, że taki przystojniak jest sam. Ale szybko okaże się, że nie tak łatwo się z nim umówić w realu. Przez długi czas nie będzie chciał się spotkać. Przez kamerkę też raczej sobie nie pogadacie, a kiedy już dojdzie do konfrontacji "twarzą w twarz", będziesz zaskoczona tym, jak naprawdę wygląda.

Grafik używa fałszywych, nieaktualnych lub wyretuszowanych zdjęć, żeby się dowartościować. Aby uniknąć rozczarowań jak najwcześniej, poproś o selfie, nagranie wideo lub rozmowę na wideoczacie już na początku znajomości.Dowiedz się więcej na temat: uczucia | aplikacja | tinder | związek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje