Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Nowe linie białych i zielonych herbat

Marka Lipton wprowadziła nowe linie białych i zielonych herbat o lekkim i delikatnym smaku pozbawionym goryczki.

Lekki smak bez goryczy został uzyskany dzięki starannie wyselekcjonowanym i wysuszonym listkom herbaty oraz unikalnej metodzie wydobywania z nich smaku i aromatu. Torebki piramidki zapewniają składnikom odpowiednią przestrzeń, aby uwolnić intensywny, orzeźwiający smak. Uzyskanie szlachetnego naparu możliwe jest już po 2 minutach parzenia.

Linia Zielona

Reklama

W ramach linii zielonych herbat marka Lipton proponuje klasyczną Zieloną Herbatę oraz trzy produkty stanowiące jej połączenie z suszonymi owocami, płatkami kwiatów i liśćmi ziół:

Zielona Herbata - Jaśmin

Zielona Herbata - Cytryna i Melisa

Zielona Herbata - Mandarynka i Pomarańcza

Linia Biała

W kategorii białych herbat znalazły się trzy kompozycje, w skład których wchodzą kolejno:

Biała Herbata - Granat

Biała Herbata - Malina

Biała Herbata - Róża i Fiołek

"Stworzyliśmy linię białych i zielonych herbat o lekkim i subtelnym smaku bez śladu goryczy. Udało się to dzięki starannie wybranym i wysuszonym młodym listkom zrywanym z najwyższych partii herbacianego drzewka. Delikatny smak herbat wzbogacony został o naturalne owocowo-kwiatowe dodatki. Nasze produkty to idealna propozycja zarówno dla obecnych miłośników herbat zielonych jak i dla osób, którym biała i zielona herbata dotychczas kojarzyła się z nieprzyjemnym, gorzkim smakiem" - mówi Maja Medowska, Brand Manager marki Lipton.

Nowe linie zielonych i białych herbat marki Lipton przeznaczone są dla aktywnych, zapracowanych osób, które cenią wysoką jakość herbaty i jej delikatny smak bez goryczy. Starannie dobrane kompozycje zamknięte zostały w torebkach piramidkach, dzięki którym wydobywane są wszystkie walory herbaty.

Opakowanie zawiera 20 torebek piramidek. Sugerowana cena detaliczna: 6,67 zł.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje