Reklama

Reklama

Wszystko jest ciastkiem

Ben Cullen ma 28 lat i wielki talent. Iluzje kulinarne, które tworzy, sprawiają, że dosłownie przestajemy wierzyć własnym oczom.

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że instagramowy profil Bena Cullena obejmuje dość szeroką tematykę. Jednak po bliższym przyjrzeniu się możemy się przekonać, że wszystko tutaj - od robali na liściach poprzez rolkę papieru toaletowego, aż po hamburgera z frytkami - to ciasta!

Reklama

Niektóre z jego dział są bardzo apetyczne, innych raczej nie chciałoby się próbować. Wszystkie zadziwiają pomysłowością i kunsztem wykonana.

Ben studiował grafikę na Uniwersytecie w Chester. Po studiach przez krótki czas zajmował się grafiką, ale później znalazł dla swojego talentu nową formę wyrazu. Został tatuażystą. Teraz jego grafiki powstawały na skórze klientów i wydawało się, że Ben odnalazł swoje powołanie. Ale pewnego dnia jeden z klientów przyniósł do studia tatuażu niezwykle udekorowany tort. Ben zainspirował się i postanowił przygotować oryginalny tort dla swojego taty na urodziny. Wkrótce posypały się zamówienia ze strony rodziny i przyjaciół. Ben nawet się nie obejrzał, kiedy okazało się, że jego torty przyniosły mu sławę i stały się jego prawdziwą pasją.
Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje